Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A test szőrzetet el lehet...

A test szőrzetet el lehet tüntetni valamiféle módon végleg?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam a hagymákat kihúzni de visszanő 3 hét alatt...

Ha meg leborotválom akkor 1 hét...


2009. ápr. 13. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van végleges szőrtelenítés, lézeres, jó drága, de hosszú távon megéri.
2009. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ez akármilyen részre igaz?

Mondjuk középen is? :)

2009. ápr. 13. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg egy szakembertől ajánlja-e nemiszervre??? Mi láthatóan nem tudjuk...
2009. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol elvégeznek végleges szőrtelenítést, ami elég költséges és sokan panaszkodtak arra, hogy nem teljesen hatásos. Az intim terület szőrtelenítése 20 000 Ft körül mozog/alkalom. Ahhoz, hogy hatásos legyen a kezelés több (5-6 talán) alkalom szükséges. És még ez sem teljesen hatásos állítólag, én legalábbis ezt hallottam. Amúgy meg guglizz rá, elég sok mindent megtudhatsz.
2009. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. ápr. 13. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ott végeztettem szőrtelenítést, ahová a belinkelt oldal visz. Állítom, hogy nem mindenkinek hatásos, nekem semmi eredménye sem lett pedig nem volt erős a szőröm, csak olyan helyen volt, ahonnan mindenképpen le akartam szedetni (államon). Egyébként ez nem végleges szőrtelenítés...olyan nincs. A szőr annak is visszajöhet, akinek először kipotyog tőle. Azt hiszem, hogy kb. 7 év a "szavatossági idő", utána kell még 1-2 utókezelést végeztetni évente-kétévente talán. De ahogy mondtam, van akinek semmit sem ér. Nekem is így volt. Kb. 80 ezer forintot költöttem a semmire. Bíztattak, hogy majd majd, de másfél év után sem történt változás. Én nem javaslom, havi 1 gyanta sokkal jobb megoldás. Még ha sikerül sem valószínű, hogy véglegesen megszabadulsz a szőrtől.
2009. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
persze, lézerrel, de az is hét évenként kinő asszem a mátrix sejtek miatt, mert megújúlnak, termelődnek. Ha kivásik gyökerestül az a tuti, két drasztikusabb módszert is tudok, amit ne próbálj ki, bár olcsó és praktikus. A sav, meg ha leforrázod. :) bocs
2009. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szedjél olyan fogamzásgátlót, amiben olyan hormonok vannak, ami megakadályozza a szőr erősödését, és visszafogja, lassítja a növekedést.

Ösztrogén, progreszteron és sárga test hormon. Vagy olyan szert, ami nem hormon tartalmú, de elősegíti ezen hormonok termelődését. Keress rá neten, a google.com csodákra képes :)

2009. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
krematórium
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!