Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogy képzelnétek el...

Rye kérdése:

Lányok! Hogy képzelnétek el egy ideális pasit? Mind megjelenés-haj viselet, öltözködés, test alkat. Stb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy pasi nem feltétlenül akkor lesz az úgynevezett ideális, ha a külseje megnyerő! Igenis a belső számít, főleg, ha az ember hosszabb távra tervez. Viszont, ha az a kérdés, hogy külsőleg milyen fiú tetszik (legalábbis nekem), mert mindenkinek egyéni az ízlése. Mondhatjuk úgy, hogy az arany középút, ami nekem tetszik. Ne legyen semmi szín alatt nagyon vékony, akiről a gatya is leesik, de viszont túl testes sem. Legyen izmos, de a normál kereteken belül, nem a kigyúrt kopasz típusokra gondolok. Legyen legalább 185 centi. Szerintem az a jó, ha minél magasabb egy fiú, annál jobb, persze, ha az már nem 220 centi. :D Öltözködés szempontjából..., legyen divatos, de nem a metroszexuális fajta, aki már túlzásba viszi a divatot. A lényeg, utcára ne kopott mackónadrágba járjon. Emellett persze legyen ápolt! A haja nem zsíros, körmei és fogai ápoltak.
2011. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a belső számít ..

Előző te járnál egy ronda kövér szőrös fickóval ?

Mert nem hiszem ..

Én úgy vagyok vele hogy a külső megfog belső ami megtart !



Én szeretem a laza srácokat de egy öltönyös is ugyanúgy bejön .. szóval öltözködésre nekem mindegy .. a haj is mindegy de legyen ápolt !

Én szeretem ha egy férfinak van egykis izma :)

Remélem tudtam segíteni ;)

2011. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a párom az ideális. :-)

Jól öltözködik, lazán,szexin, de ha kell akkor kiöltözik. Eléggé izmos, kockahasú. A haja rövid, de azért mégis bele lehet túrni.

Nem a külső.... de nagyon udvarias, és romantikus , vicces, családias. Nem is tudom hogy lehet ilyen tökéletes , bár néha tőle is megkérdezem :-D

31.N

2011. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít sem az, hogy milyen a frizurája, sem az, hogy hogyan öltözködik, csak legyen valami stílusa és ne legyen igénytelen.

A testalkatra is csak annyi, hogy ne tartozzon az egyik véglethez sem, szóval ne legyen nagyon sovány se, de azért szolídabb alakja legyen egy hordónál.

Persze számít, hogy vonzó legyen, de az öltözködésnél és a frizuránál sokkal fontosabb szempontjaim vannak...

2011. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen rajta egy kis izom, illetve odavagyok a fehérebb bőrű, nem szőke, viszont brutálkék szemű srácokért *-*
2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nyuszikah_5 válasza:

Szerintem vannak olyanok, akiknek nem számít a külső, például nekem sem. És az egyik előttem szólónak mondom, hogy igen, nekem volt egy hordónál is nagyobb alkatú pasim 130 kg, és kopasz volt... vagyis nem egy nő ideál, de megfogott a belsője: okos, udvarias, vicces, és sokáig együtt voltunk...

Szerintem sokkal jobban számít a belső, mint a külső!! Kedves Rye, ha jók a belső tulajdonságaid, akkor bármilyen lánnyal tudsz randizni.

2012. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az jön be ha van rajta egy kis izom(sok sem árt hogy fel tudjon kapni.)Haj:Bele lehessen túrni

Öltözködés:nekem bejön az ing(a kockás inget is bírom.)

Testalkat:NE legyen rajta háj.

Igazából szerintem a HUMOR nagyon fontos hogy lehessen vele viccelődni.Remélem segítettem.:)

2013. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!