Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájfeltöltés? Hogyan is működik?

Szájfeltöltés? Hogyan is működik?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hatalmas kacsaszájakat!!!! Csak egy kicsit esztétikusabbat szebbet mivel ilyen piszkafa szám van ezért szeretnék egy picivel nagyobbat. Ki hol csináltatta? Mennyiért? Kivel lenne érdemes csináltatnom?

előre is köszi:)


2011. aug. 22. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igy: http://www.youtube.com/watch?v=nlSO1p8nz_k


Én is szeretném picit feltöltetni, de ez a videó kicsit elriasztott :D

2011. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját zsírfeltöltéssel lehet esztétikusabban jön ki a végeredmény.

Mondjuk ehhez is megfelelő jól szakképzett orvos kell, aki biztos a szakmájában.

2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért mert fáj vagy miért? :)
2011. aug. 22. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem természetes dús ajkaim vannak, a szüleimtől örököltem. Nem kacsa effektus, de így is csúfoltak nagyon sokat, ami nem igazán tett jót az önbizalmamnak. Sőt valamelyik "jóakaróm" azt terjesztette, hogy megműtettem, így lépten nyomon ezt is megkérdezik, elég idegesítő.

Ha nagyon szeretnéd, akkor kollagénnel csináltasd, az felszívódik a szervezetben, és ha akarod újra feltölteted.

2011. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!