Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztia előtt állok....

Hasplasztia előtt állok. Ajánlanátok Pesten plasztikai sebészt?

Figyelt kérdés
Tapasztalt, megbízható orvost keresek.
2011. szept. 2. 11:59
 1/9 Frico001 válasza:
100%

[link]


Remek a zsírleszívás

2011. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Bár sajna nekem nem zsírleszívás kell, hanem műtét.

2011. szept. 12. 13:52
 3/9 anonim válasza:
Szia! Mi fele hasplasztika?
2011. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Terhesség után megnyúlt bőr megspékelve egy kis sérvvel.
2011. szept. 13. 14:40
 5/9 Frico001 válasza:
43%

a zsírleszívást poénnak szántam :D

Terhesség után természetes hogy megnyúlik a bőr, és megjelennek a strigák

2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, de ettől még nem tudom, hol érdemes megcsináltatni.


S attól, hogy természetes a bőr nyúlása, még lehet baromi ronda. Pláne, hogy a hasam verdesi a combomat.... Ha fölpasszírozom nadrággal, olyan vagyok, mint aki 5 hónapos terhes. Tegnap is átadták a helyet a villamoson.... :-))

Pedig zsír már nincs rajta egy deka sem, de a bőr.... Eladhatnám táskaalapanyagnak.


Ám a 4 ujjnyira szétnyílt hasizmom, már nem annyira természetes....(heti három edzés) Na meg benne a 10 centis sérv sem.

2011. szept. 13. 18:59
 7/9 Buzas Adrienn válasza:

Mostanra több jó klinika is van, én a Bellezán voltam és nagyon profiknak tűnnek, az orvos aki engem műtött meglepően kedves volt (az elsőhöz képest pedig pláne), de szerintem érdemes szétnézni több helyen.


[link]

2012. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Dr Csuha Lajost ajánlanám!Néhány fórumon jelen vagyok több éve,és sok ugyan nem ,de annál szebb és elégedett nővel találkoztam.Szerencsére nekem vissza ment a hasam,de volt idő hogy én is gondolkodtam rajta és meg is nézettem Dr. Karádi Péterrel akiről szintén jókat hallotam!De tanácsolta hogy várjak és igaza lett!Szóval szerintem ő is jó!Csuha idősebb ugyan de tapasztaltabb is és új techinkával dolgozik.Karádt nem tudom de ő 2apot emlegettet,míg Csuha 1 et ezzel a technikával.árban pedig nem sok különbség volt.
2012. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Időközben már megcsináltattam. Tavaly ősszel.

Azért köszönöm.

2013. jan. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!