Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlanátok? Dr. Péter...

Kit ajánlanátok? Dr. Péter Zoltánt, vagy Dr. Molnár Csabát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Molnár Csabát ismerem, nála voltam konzultáción de végül én Dr. Fábián Zsoltot választottam. Molnár Csaba is szimpatikus volt, sok jót hallottam róla. Dr. Péter Zoltánról nem sokat tudok mondani.
2011. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen műtétre készülsz, de dr. Péter Zoltánt több fórumtársam is dicséri, akik fülplasztikán voltak nála. Gondolom, más beavatkozásban is megbízható és ügyes.
2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Toncsi63 ***** válasza:
0%
Válaszd magadat. Ha nem tudod elfogadni a tested úgy ahogy van, sosem lesz vége a plasztikázásnak.
2011. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy nagyobb méretű anyajegyet szeretnék levetetni.
2011. aug. 20. 13:19
 5/7 anonim válasza:
Dr. Péter Zoltán nagyon profin dolgozik én őt ajánlom!
2011. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Èn a helyedben elöbb a Schüßler-sókkal próbálkoznék.

Pld. NR."4"-el. (Kalium Chlorid D 6).

2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy esetleges konzultáció reményében kerestem fel péter zoltánt e-mailben, de rendkívül hanyag és nemtörődöm volt,a kérdéseimre nem válaszolt, és a leveleimre is csak napok múltán. olcsón dolgozik, az tény..

molnár csabáról azt hallottam, hogy pénzéhes és lehúzza az embereket.

péter zoltánnál 580 a mellnagyobbítás, csabánál 800 ezer.

2011. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!