Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai sebészettel kapcsol...

Plasztikai sebészettel kapcsolatos kérdéseim lennének: Hány évig kell egyetemre járni? Mely tantárgyak számítanak súlyozottan? Mennyit keresnek havonta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
15 év + a medikus időszak (4 év), kémia, biosz, fizika kell nagyon, szerintem több milla körül keresnek, de ez sok mindentől függ.
2011. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen én is plasztikai sebész szerettem volna lenni, csak nincs kézügyességem (plusz a kezem elég remegős is), oda pedig az elengedhetetlen.

Ahogy azt előttem is írták, jól át kell gondolni. Ha jó hírű befutott orvos leszel, akkor milliókat kereshetsz. Csak hát ugye először végigjárod az egyetemet és mire van annyi tapasztalatod, hogy elismert vagy a szakmában már 35-40 körül vagy.

2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először el kell végezned az orvosi egyetemet, aztán általános sebészetből kell szakvizsgát tenned, és majd csak utána jön a plasztikai sebész szakvizsga. Egy biztos: ha sokat akarsz vele keresni, akkor nem JÓ, hanem NAGYON JÓ orvosnak kell lenned!
2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt még akkor jobban át kell gondolnom, mert elég sok évet kell rászánni és lehet hogy az én kezem se lenne olyan biztos a dolgában :)Köszi a válaszokat.
2011. szept. 3. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!