Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki csináltatott már orrplaszti...

Ki csináltatott már orrplasztikát a miskolci plasztikai sebészeten? Tapasztalatok? Tetszett az eredmény? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Michael Jackson
2009. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz... :S
2009. júl. 28. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Már a poént sem értitek..

Am RIP Jacko, jóarc volt azér

2009. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyne érteném, ezért nem is szóltam be... Csakhogy nekem ez most fontos lenne, nem poénkodni jöttem...
2009. aug. 6. 23:10
 5/6 anonim válasza:

Természetesen nem szeretnék beleszólni az életedbe,de minek orrplasztika?


Biztos aranyárban mérik,és még egy embert sem láttam aki elégedett lett volna plasztikai műtét után az orrával.

Én amondó vagyok hogy szebb nem lesz,akkor meg minek kidobni rá a pénzt?

2010. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan?! Mi van, ha akkora orrom van és olyan görbe, mint Hókuszpóknak? Mert miért ne... Ne mondd, hogy ha megcsináltatom egyenesebbre és kisebbre, nem leszek szebb... Így vagyok szép ja. Az orrom nagyobb, mint a fejem... Ez így tök jó... Na jó, ez túlzás volt, de a lényeget érted... Tehát azért hülyeséget ne beszéljünk... Én egy embert ismerek, aki bevallotta, hogy volt orrplasztikája (egyáltalán nem vettem) és neki nagyon tetszett az eredmény - mutatott régebbi képeket is... (de az ő sebészéhez én nem fogok menni, mert tőlem 300km-re van...). Nem tudom honnan vetted azt a sületlenséget, hogy a korrigált orr még soha sem tetszett senkinek (saját magán)??!!
2010. júl. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!