Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek volt már anyajegy...

Akinek volt már anyajegy eltávolítása szikével, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nekem a nyakamon van egy kb. 3-4 mm-es anyajegy és most fogok majd menni sebészhez. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire fájdalmas a beavatkozás? Előre is köszönöm!
2011. szept. 16. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az exenek volt. Semmenyire se fájt, mert kapott helyi érzéstelenítőt. Utána pár napig érzékeny volt, de annyi.
2011. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy pár napig érzékeny volt utána. Időközben szétnyílt a varrat, majd a varratkiszedéskor bennem felejtettek egy két kisebb cérnát. Két évig kb nagyon csúnya nagy heg volt a helyén, mostanra viszont szépen kihalványodott és már csak kicsit csúnya. Ez az én tapasztalatom, de nekem nagyon rossz helyen volt, pont a gerincem fölött és egyáltalán nem vigyáztam rá, így érthető pl, hogy szétnyílt a varrat.


Más ismerőseimnek, gyorsan meggyúgyult és alig látszott a nyoma utána..

2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én plasztikai sebésszel csináltattam, nem fáj, mivel érzéstelenítenek.De a hülye dokim, miután kiszedte, megmutatta, hát majdnem elájultam.:)

A hegem szerintem nagyon szép (már amennyire egy heg szép lehet), tehát szerintem mindenképp plasztikai sebésszel csináltasd.

2011. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk ilyen kiálló anyajegy volt és egy öltéssel varrta össze... kaptam érzéstelenítőt, nem fájt egyáltalán. és sebésszel csináltattam, de a mi városunkban ő a legjobb :)
2011. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az arcomon volt, egy eleg nagy, kimagaslo, ket oltessel varrta ossze a doki, egyaltalan nem fajt, az erzestelenitot egy masodpercig ereztem, de amugy nekem tufobiam van :P, de egyaltalan nem latszik, aki nem ismer, az nem is tudja, hogy volt anyajegyem, cseppet sem vevodik eszre a heg :D
2011. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!