Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kis mellű vagyok és nagyon...

Kis mellű vagyok és nagyon zavar. Plasztikára nincs pénzem. Nincs valakinek valami étkezési tanácsa vagy akármi ilyesmi amivel legalább minimális növekedést érhetnék el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fofamzásgátlótól nőhet vmennyit.
2009. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fog.gátlótól csak 1 minimálisat, de ha olyan a testalkatod, akkor nem tudsz ellene mit tenni
2009. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Beauty Breast tabletta meg a Beauty Breast krem es lenolaj ultrahangos masszirozoval allitolag sokaknak hasznalt.
2009. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Előszőris, húzd ki magad, sok múlik a tartáson, a mellizom erősségén. Ne hordj melltartót, még a legkisebbet sem. Ne végezz mell izom erősítő gyakorlatokat, attól csak lefogy a cicid mind a body bildereknek. Egyél szénhidrátot, rostban gazdag ételeket, fehérjét, zsírt. Mozogj sokat hogy azért el ne hízz (ha csak nem vagy sovány) igyál sok folyadékot: víz, rostos üdítők. Ne igyál kávét, ne cigizz mert attól hajlamosak fogyni, mert keveset esznek a pótcselekvés miatt. Az ösztrogén tartalmú fogamzásgátlók segítenek, és a rendszeres szexuális élet. Meleg hideg váltózuhannyal tornáztasd a melleid, valamint enyhén mazzsírozd és a bőrradír is felpesdíti kicsit.

Olvastam, hogy a lábfejen vannak a mell pontjai, az ujjaktól felfele, azaz magad felé kell mazzsírozni a lábfejet egészen a bokáig, majd a hónalj alatt és a mellek alatti részt is, Napi fél óra. A háton is vannak akupresszúrás pontok, a mell pontjait érdemes megkeresni, vannak erre specializálódott szakkönyvek, de google ben is rákereshetsz. Én is ezzel a dologgal küszködöm amúgy :)

2009. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, kihagytam, van akinek terhesség alatt meg szoptatás ideje alatt egy két kosárral nagyobb lesz a melle, mnit azelőtt volt. Bár nem mondom, hogy ess teherbe most azonnal, ne a mellek kedvéért vállalj gyereket, csak ha tényleg szeretnél majd.
2009. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én használtam beauty breast és szart sem ért. max akkor nőhet tőle, ha jobb lesz az étvágyad és hízol :)

ennyi erővel béres cseppet is lehetne szedni.

amúgy genetika, mindenkire másként hat, úgyhogy arra nem szabad adni. viszont a legtöbb nőnek ezektől a fogamzásgátlóktól nőtt a melle leginkább. Yadine, Novynette, Regulon

2009. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolso: elszomorit a valaszod, mert en ki szeretnem probalni. Olvastam tobb jo tapasztalatrol is...
2009. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem eszel akkor magas lesz az inzulinod, ami a cukrot lebontja, tehát alacsony lesz a vércukor szint, ezáltalán az ösztrogén forditott arányosságban csökken az inzulinnal, ilyenkor felborul a hormonháztartás és tesztoszteron férfi hormon termelődik, amitől kicsi lesz a mell, esetleg szőrösödés is előfordulhat, ha ezt meg akarod szüntetni, akkor egyél rendesen szénhidrátot, kenyeret, péksütit, cukrosat, ettől magasabb lesz a cukrod, kisebb az inzulinod, helyrebillen a hormonszinted, rendszeresebb lesz a menzid, megáll a tesztoszteron termelődés, az ösztrogén és progreszteron női hormon feltuningolódik, amit az agyalapi mirigy és a petefészkek termelnek, majd megállítja a szőrnövekedést, és kikerekedik a cicid :)
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2009-04-30 10:40: És az sokat számít ha akkor veszek melltartót ha társaságba megyek??? nekem is ez a problémám
2010. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!