Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki tud, ajánljon nekem olyan...

Aki tud, ajánljon nekem olyan helyet Budapesten, ahol anyajegyet távolítanak el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy testszínű kidudorodó kis valami (sajnos a hivatalos nevét nem tudom :( az arcomon, ami nem túl nagy, viszont engem nagyon zavar. Arra lennék kíváncsi, hogy hol és mennyiért szednek le ilyesmit? Lehetőleg olcsó, de megbízható hely legyen és az is érdekelne, hogy marad ennek valami nyoma később? Köszi előre is!
2011. okt. 1. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Hupsz, csak a felkiáltójelet javítottam, nem is néztem, hogy így nem kérdő ez a kérdőmondat, de a lényeget értitek..XD
2011. okt. 1. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat
2011. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!