Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Varrták már itt fel valakinek...

Varrták már itt fel valakinek a melleit?

Figyelt kérdés
Megszabadultam a feleslegemtől és a melleim sírnivalóan néznek ki :( felakarom varratni őket, semmi szilikon vagy valami, semmi műt nem akarok bele, csak simán felvarratni, hogy normálisan áljanak! Mi ennek a módja, mennyibe kerül, van valakinek tapasztalata? Műtét után nagyon fáj? Minden érdekel kérlek írjatok!
2009. máj. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm varratta fel a melleit kb 1 éve.Az ára azt hiszem 500.000ft volt és egy pesti klinikán csináltatta. Az eredmény szép lett és azt mondta hogy újra belevágna. Egy kicsit fájt a műtét után de azt mondta nem vészes és az eredmény kárpótól mindenért:-))
2009. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A mellfelvarráts nem támogatja a tb. de ha máshogy nevezzük, mégpedig mellkisebbítésnek, akkor igen! :) Persze nem minden esetben, de ha jó sokat fogytál, és tényleg nagyon lóg, szerintem megcsinálják tb-re. Nekem is meg lett csinálva, 14 kilót fogytam és két gyereket szoptattam összesen 36 hónapig. Ha már van gyereked és nem akarsz többet, akkor érdemes megcsináltatni, ha még szülni akarsz, várj vele! (úgyis tönkremegy!) A műtét minimális fájdalommal jár, ami ébredés után van, megy mondjuk pár hétig kényelmetlen és nem tudsz fizikai munkát végezni. Budapesten a Szt. Imre kórház plasztikai sebészetén csinálják meg bárkinek akinek tb-je van. De mondom, nem biztos hogy beférsz a tb. támogatásba, ehhez egy konzultáció kell az orvossal, ott kiderül.

Sok szerencsét!

2009. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!