Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek fáj a köldök...

Szerintetek fáj a köldök pirszing?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szúrják akkor persze, de egyéni, hogy kinek mennyire, van aki észre se veszi.
2011. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hideg rázott csak,amikor befújt a jéghideg lidokainnal :) de egyébként magát a szúrást nem éreztem, és már most se veszem észre ,hogy ott van
2011. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor átszúrta alig éreztem valamit. egyáltalán nem fájt, de utána egy hónapig nagyon, bevolt gyulladva, hason aludni lehetetlen volt, sőt még ülésnél is nagyon fájt! de kinek, hogy, vkinek nagyon fáj, vkinek egyáltalán nem
2011. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kb mint a füllyukasztás, nekem legalábbis annyira fájt. :) Az volt a jó, hogy utána befújta ilyen jéghideg spray-vel, ami érzéstelenít. Igazából a köldökpiercingnél nem is a lövetés a kényes része, hanem az utána lévő hónapok, akkor derül ki, hogyan bírja a szervezeted. Van akinek többször begyullad, van akinek egyszer és többet soha nem is érez fájdalmat... De az alkoholozást napi 3x feltétlen ajánlom, míg teljesen be nem gyógyul a sebed!!
2011. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor szúrták, meg se éreztem (4 hónapa szúrták). Azóta többször is begyulladt, pedig fertőtlenítettem rendesen. Amikor begyulladt, Tetran-nal kenegettem, az jó rá.
2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem előbb fújta le érzéstelenítővel, utána szúrt.

Semmit nem éreztem.

2003-ban csináltattam...

2011. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem fáj csak kellemetlen a szúrás!
2011. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia nekem nem fájt csak kicsit furcsa volt az a spray amivel lefújta mert hideg és mire észbe kaptam már bent is volt a piercingem már lassan 1 éve meg van és nekem kb 3 napig fájt nem fertőződött el se nem gyulladt be gondold meg hogy hol csináltatod meg milyen körülmények között fontos hogy steril legyen a hely ahova mész egyébként az europarkban csináltattam az Elvisnél nagyon jó fej volt 5500 Ft-ba került 17/L BP
2011. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!