Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak szüksége van plasztikai műtétre?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg a videot: 3:30 -tól látni a lényeget.

[link]


2011. okt. 23. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2011. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem néztem végig, mert nem érek rá.

De azt látatlanban elmondom, hogy attól függ, mi akar lenni. Ha mondjuk óvónő vagy fizikus, akkor nem kell neki mellműtét.

Ha meg celeb a tévébe', akkor meg őt se az eszéért fogják fizetni. Valahogy a playboyba, a reggeli műsorokba, meg egy valóságshowba is csak be kell kerülni.

Még mindig kényelmesebb, mint naponta bejárni valahova dolgozni, tized ennyi fizetésért.

2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy nem, nem lenne rá szüksége. tényleg szép cicicje van. egyébként nekem is kb ekkora van, és nekem is így néz ki (szóval feszes és kerekebb) de én sem vagyok a méretével megelégedve. amúgy a véleményem az, hogy én is, és ez a lány is hülyék vagyunk, hiszen manapság a nagy mellek a szépek és elfogadottak sok ember szerint,és a pasik meg sem néznek minket, de akkor sem szabadna ezért rosszul éreznünk magunkat, és kés alá feküdni, de könnyű ezt mondani (és látod, még tudom is valahol). de a fiú ismerőseim mindig arról beszélnek, h ennek meg annak milyen jó melle van..hát nem én vagyok akire gondolnak....
2011. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Harmaid válaszolónak üzenem: ha nekem ilyenek lennének (az enyémeknek is jó a formája, csak kicsik), annak nagyon tudnék örülni. Nagyobb nem is kellene, sztem ez pont jó.
2011. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan hova aljasodnak már le a nők??Csak áll ott fél pucéran és engedi,hogy mustrálják,mint egy darab húst.Semmi baj nem volt a mellével,az agyával van gond de azon meg nem segít a szilikon.22/f
2011. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3. -nak: Szerintem meg nem kicsi egyátalán, nem nagy de az alakjához pont jó. Ha ilyen neked is akkor szerintem elégedett lehetsz vele, mert méretre is formára is olyan jó kis kézreálló :)

Nekem am. még ennél kissebbel is bejönne a csaj mert amúgy szép meg aranyos.

2011. okt. 23. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges. A fejében van gond, de ott jó nagy.
2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
3. vagyok. nekem talán még nagyobb is, de kisebbnek tűnik. mert 176 cm magas vagyok. egyszerűen eltűnik rajtam... :(
2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az utóbbi időben két orbitális baromság terjedt el az emberek körében: a férfiaknak minél nagyobb pénisz kel, a nőknek minél nagyobb mell. Nos, nem, egyik sem igaz.


A nőnek teljesen rendben vannak a mellei, de valószínűleg az ő agyát is átmosták és ezért akar nagyobbat. A nagyobb NEM szebb, hanem más. Ha ő úgy jobban érzi magát, lelke rajta, tegye.

2011. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
sztem igen,mivel semmi melle,.
2011. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!