Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik sebésznél tudnám...

Melyik sebésznél tudnám leszedetni az anyajegyeimet? Mennyi idő alatt távolít el 1et? Mennyibe kerül 1?

Figyelt kérdés
olyan 1-2 mm esek és már nagyon zavarnak
2011. nov. 1. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
annyit tudok, hogy bőrgyógyász leszedi, de nem mindegyiket, inkább csak azokat amiket ő is jobbnak lát
2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elvileg most már csak szikével, kimetszéssel lehet bármilyen anyajegyet eltávolítani. Én két különböző bőrgyógyásznál is voltam, mind a kettő ugyanezt mondta. A bőrgyógyásznak elmondod a problémád, hogy szeretnéd leszedetni (akár kamuzz, hogy már többször leégtél és rettegsz a bőrráktól), mire ő ad egy időpontot a plasztikai sebészhez.


Én az Ilka Egészségházban voltam (Budapest), összvissz kb. 50 ezer volt kettő eltávolítása vizittel, műtéti díjjal, szövettannal együtt. Mivel neked nagyon picik, szerintem olcsóbban megcsinálják neked, érdeklődd meg :)


Ja, a műtét: Én rögtön következő hétre kaptam időpontot műtétre, ami abból állt, hogy bementem a rendelőbe, 5 perc után behívtak, póló le, asztalra fel, érzéstelenítő injekció be (pár pillanat alatt hat), husi kivág (:P), varrás, tapasz a helyére és kész is. Kb. 20-30 percig tartott, egyáltalán nem vészes, nem kell félni :) A vicc az, hogy amíg a varratok benn voltak, nem is fájt, pedig mozogtam rendesen.

2011. nov. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. nov. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!