Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az anyajegyeimet napozás...

Ha az anyajegyeimet napozás közben leragasztom sebtapasszal az segít megvédeni őket a káros sugaraktól?

Figyelt kérdés

Elég sok anyajegyem van, eddig leszedtek a hátamról 5-öt, viszont imádok napozni. Odafigyelek, h 3 után napozzak, használok napvédő krémet is, de ha leragasztom sokkal jobban védem őket szerintem. Nektek mi a véleményetek?

Köszi előre is a válaszokat!


2010. máj. 24. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
haha xD leragaszthatod de ha sok van akkor viccesen fogsz kinézni
2010. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrgyógyász 30 faktoros Vichy naptejet javasolt. De az anyajegyeimet 50 faktorossal kentem be.


Amugy megkérdezhetem hogyan zajlott le az anyajegy eltávolítás a hátadon? Milyen volt meddig tartott fájt stb? Nekem most akarnak levenni egyet a hátamon. Nagyon köszi.

Minden jót Neked.

2010. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is tavaly már 30 faktorossal kenegettem az anyajegyeimet. :)

Kb. 9 éve szedték le őket, akkor szikével. Körbeérzéstelenítették az anyajegyeket, kimetszették őket utána pedig össze varrták. Az érzéstelenítés nem volt valami kellemes, utána is éreztem ahogy csinálja, viszont nem fájt. Arra már nem emlékszem, h mennyi ideig voltak benn a varratok, de víz nem érhette a sebet, feszült, viszketet. Nem volt jó érzés.

Szerdán megyek bőrgyógyászhoz, mert kiújult az egyik.

Szerintem mindenképp ősszel vagy télen szedesd le, mert utána nem lehet menni sokáig napra és vigyázni kell rá!

Neked is minden jót!:)

2010. máj. 24. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problemem de szerintem inkabb hasznalj naptejet es akkor nem lesz foltos a hatad:);)
2010. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi kedves kérdező a válaszod.:)

Mennyi ideig nem érheti víz a varratokat? Ugy érted a fürdésnél sem? Az ok hogy mondjuk a Balatonba nem lehet vele menni de meddig?

Kiújult az egyik? Ilyenről még nem is hallottam.

2010. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!!

Ma voltam bőrgyógyászaton, minden redben találtak, viszont nekem is azt mondta a doki, h használjak 50 faktoros krémet:(.

Ameddig benn voltak a varratok addig nem érhette víz még fürdés közben sem. Hogy ténylegesen mennyi idő alatt gyógyult be azt már nem tudom. Varratszedés után még figyelni kell rá aztán hamar meggyógyul! Az az egy seperc alatt begyógyul majd, fő az egészség!!:) Vigyázz magadra!

2010. máj. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!