Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon ronda, ha lóg a mellem?

Nagyon ronda, ha lóg a mellem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy törékeny nádszál. A melltartó méretem 85 E,tehát jó nagy. Van súlyuk is,mert bár 29 éves vagyok megereszkedett. Az utóbbi randimon ez tartott vissza a testi kapcsolattól.Hogy viszonyultok ehhez a dologhoz?
2011. nov. 10. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég kevés olyan pasi van aki kifejezetten ezeket szereti, de olyanból már sokkal több van aki szereti a nagy mellet. A nagy mell pedig azzal jár, hogy lóg, ez így természetes, aki bírja az ilyen nőket az hozzá is van ehhez szokva. Egyáltalán nem kellene ezért szégyellned magad, teljesen normális és ha valaki ránéz a domborulataidra tudni fogja ezt.


Másrészt remekül lehet kombinálni ezzel, mivel a mell egy elég látványos testrész, manapság pedig olyan nagyon ügyes melltartók vannak amikkel gyönyörű dekoltázst tudsz varázsolni és ha egy nagyon szép melltartót találsz akkor akár szeretkezés közben sem kell levenni. Ha pedig a pasi szeret téged akkor hidd el így is szeretni fog.


Nekem volt nagyon pici mellű barátnőm és batár nagy dudákkal is (bocs), mindkettőt ugyan úgy szerettem.


F/35

2011. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan becsapós,mert melltartóban olyan szépek...:(
2011. nov. 10. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondom: felesleges emiatt aggódnod, a pasik tudják hogy hacsak nem szilikon, akkor ebben a méretben már lógni fog. Ne szégyelld, nincs ezzel semmi baj.
2011. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te biztos csaj vagy:))
2011. nov. 10. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm. Igyekszem ilyen pasival találkozni,mint te.
2011. nov. 10. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanez a problémám,és én csak 20 vagyok :(


A barátnőim mindig irigykednek és is mindig dicsérik a szép nagy cicim.(Természetesen a pasik is)Mindig arra gondolok ha látnák melltartó nélkül nem ezt gondolnák.

Melltartóban olyan szépen áll...:(


Énis olyan pasira vágyom aki ígyis elfogad,míg meg nem csináltatom!

2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

éééééénis ilyen vagyok :D illetve már csak voltam :D

melltartóban gyönyörű melleim vannak. volt már aki azt hitte hogy nem is igaziak. viszont nekem elég korán kezdtek nőni a melleim és cikinek találtam h melltartót hordjak mert elég fiús kislány voltam és hát meg is lett az eredménye...:S

de aztán elkezdtem rá edzeni, és láss csodát, most már elfogadható állapotban vannak :))

sőt egyre szebbek és a barátom is imádja őket :)


21L

2011. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!