Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 éves vagyok és elég kis...

16 éves vagyok és elég kis mellel randelkezem :S 70A/B-s Nőlni fog még a mellem?

Figyelt kérdés
Tudom h sokat számít a genetika sajnos. :S az anyai nagymamámnak jó nagy mellei vannak viszont az apai nagymamámnak meg elég kicsi :S akk lehet h az ő kis mellét örököltem? De am meg nem vagyok vékony éa azért is aggaszt a mellem mérete. Mert aránytalan a testem :/
2011. okt. 17. 18:48
 1/10 anonim válasza:
Valamennyit biztos fog még nőni de ne számíts hatalmasokra... esetleg a fogamzás gátló is segíthet a problémádon...
2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 evesen mar nem fog, ilyen marad ez a genetika
2011. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen nőtt meg konkrétan laposból 80/D-re... Nem kifejezetten örültem a dolognak, de ilyen a sors. Ne aggódj, van még időd. :)
2011. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen emberfüggő hoyg fog-e még nőni vagy sem:/

Ne aggód nekem is aránytalanul kicsi a mellem a testemhez képes nagyon aggaszt is de hát nem tudsz mit csinálni fogadd el így (,a szoptatástól úgy is fog nőni még,)vagy ha nagyon nem bírsz megbékélni vele akkor majd műttesd meg (én is meg akarom )

20/l

2011. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek :)
2011. okt. 17. 19:45
 6/10 anonim válasza:

persze, hogy fog még nőlni!

Főleg ha szülsz majd egypár gyermeket

2011. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csá!!

Egy cipőben járunk én15 vagyok és csak toppot hordok mert a meltartónak semmi értelme az én láposágomnál.

Sok sikert!

2011. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy picit megnyugtat h nemcsak nekem vannak kis melleim h nem vagyok egyedül a gondommal :s :D hát én még reménykedek hátha megnől ha meg nem akk esetleg műtét....de ezt még 1000× meg kell gondolni :)
2011. okt. 24. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nyugi nálunk a családban minden nőnek bazi nagy mellei vannak, én mégis olyan lapos maradtam mint a palacsinta. utána felszedtem 40 kilót és egyből lett mellem is.
2011. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igenn lehet h nekem is híznom kéne kicsit.... nekem is a családba vannak nagymellűek de ... nemtom bízok még benne h nekem is megnől :D
2011. okt. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!