Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Botox, hyaluronsavas feltöltés...

Botox, hyaluronsavas feltöltés, mezoterápia vagy ráncfelvarrás? Melyik a legjobb, leghatásosabb eléggé ráncos bőrre?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, ezért kérlek ne kezdjetek bunkózni. Én 2O éves vagyok, csak anyukámat érdekli nagyon a dolog mert 42 évesen eléggé ráncos már a bőre.
2011. nov. 15. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bőr nagyon megereszkedett és "lóg" akkor mindenképpen egy teljes ráncfelvarrás kellene neki mivel itt eltávolítják a bőrfelesleget.A hyaluronal a mély ráncokat , barázdákat töltik fel a botox pedig a közepes ráncokra való és 40 év felett ajánlják.A mezoterápia az előző két beavatkozásnál lightosabb.Amit én ajánlok az elősként a ráncfelvarrás utána pedig egy lézeres vagy kémiai hámlasztás.Szükség esetén ha anyailag is megy akkor szemhéjplasztika is (mert gondolom az is megereszkedett).
2011. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso valaszolohoz kapcsolodva, mind azt amit leirt, abban a sorrendben, de a nyaksimitas is kell. Csunyan nezne ki az uj arc pulyka nyakkal.
2011. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a mezoterápia sztem azonosa hyarulonsavas feltöltéssel,mert én voltam,és hyarulonnal töltötték fel az arcom,29 éves vok.hat jónak jó,lehet még egyszer elmegyek,mert találtam egy olcsobb helyet Csepelen.de amugy a botoxon gondolkodom.mivel anyukad idösebb sztem neki is jobb lenne az ,tovább tart és nagyon dicsérik,nekem a hyarulonsav másfél hónapig tartott kb,21 ezer volt,mig a botox,40 ezer körül és 4-6 hónapig tart.de a ráncfelvarras még jobb csakhat pénz.
2011. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!