Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért töltetik túl a szájukat...

Miért töltetik túl a szájukat sokan?

Figyelt kérdés

Sok nő miért rakat 10 ml anyagot a szájába?Egyáltalán nem szép az a túl töltött száj pl VV Szandika , VV VeronikaElég abba 1-2 ml is.Fel lehet tölteni azt úgyis hogy természetesnek néz ki és nem kacsa.PL:

[link]


[link] (bár neki sztem kicsit túl lett pumpálva)


[link]


[link]


2011. nov. 20. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legalább így feltűnhetnek meg azt hiszik h ettől a szop.os szájtól szexibbek pedig sajna nem :/ pl: Voksán Virág szerintem kur.va jó nő lenne ha kisebb lenne a szája 19/L
2011. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez így van , Virág szép nő lenne ha nem lenne ilyen szája.De talán az is a baj hogy ők a szájkontúrba is töltetnek amitől kacsa lesz.
2011. nov. 20. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert nincsenek megelégedve magukkal, s azt hiszik, így szebbek. Pedig nem. Csak kacsacsőrű emlősök.
2011. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég lenne kevés.Van akinek 0,5ml is elég a felsőbe.

Sok képet láttam már,és mindegyiknek nagyon erős a mosolyránca :S

2011. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a nőket, hogy miért csináltatják meg a szájukat ilyenre. Nekem természetesen teltek az ajkaim, ha nem is kacsás, de nincs messze attól. Mindenki kérdezi, hogy mennyiért meg miért csináltattam, de nem csináltattam, ezt kaptam a természettől.

Iszonyat sz*r ezzel élni, egész kiskorom óta kapom a gúnyolódásokat, a megjegyzéseket, amik lelki problémát okoznak nekem...

2011. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony önbecsülésű ÉS butácska nők a férfiak kapcarongyai az életben, de ezt a külsejükkel is jelzik. Hogy a kacsaszáj miért jött divatba, azt nem tudom, de ha ezeknek az üresfejű libáknak bemesélnéd, hogy a teleszart fül (már elnézést) szexis, akkor fél éven belül mindegyik úgy mászkálna az utcán. Ez van, de ne sajnáld őket, egysze majd rájönnek maguktól, hogy ez így nevetséges.
2011. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért.Vagy hogy a plasztikai orvosuk miért nem beszéli le őket.Jó persze értem hogy nekik az a feladatuk hogy amit az ügyfél akar az pontosan olyan legyen de azért szólhatnának pár jó szót.Az az igazság hogy nekem is fel van töltve de közelében nincs a kacsának és a virslinek.
2011. nov. 20. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem akartam ilyenre a számat, a természet adta így, de qrva sz*r amikor az embert Maria Genorazzohoz, meg egyéb pumpáltszájú celebekhez hasonlítják, sértegetik. Azért fújok ennyire rájuk, mert az ilyenek miatt rengeteget bántanak.

Már komolyan azon gondolkodok, hogy kicsinyíttetem vagy valami.

2011. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszik akkor miért kicsinyítenéd le?
2011. nov. 20. 17:19
 10/12 anonim válasza:

Egyáltalán nm értem, hogy egyesk miért töltetik egyáltalán a szájukat. Egyáltalán nem lesznek tőle szebbek, úgyanúgy ahogy az állandó sminkeléstől, szempillabodorítástól, és a kislábujj tevezsírral való kenegetésétől sem... Ha feltűnést akarnak kelteni, van rá egyszerűbb mód is, nem kell műanyag arcot csináltatni.

Aki egyéjszakás kalandokra vágyik, az szimplán a viselkedésével is elérheti, nem kell úgy kinéznie, mint egy szakadt utcalánynak.

Aki hosszabb és tartalmasabb kapcsolatra vágyik, az meg ne is akarjon úgy kinézni, mert nem olyan lelkülető fiúk fognak rájuk hajtani.

22/fiú

2011. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!