Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A barátok köztben miért nem...

A barátok köztben miért nem tudják tartani a szájukat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy minden kiderül egy idő után, mirt nem tudják tartani a pofájukat?, de engem mostmár nem is érdekel a sorozat, mert már a nyáriszünet előtt megutáltam és már meguntam, csak az folyik az egész barátok köztben, hogy valakinek jön valami rokona a semmiből és összejön valakivel aztán szakítanak és elmegy vagy meghal, legalábbis én csak ezt látom, nagyon idegesítő és szánalmas az egész sorozat, szerintetek?
2011. aug. 21. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb későn, mint soha! :D


Vagy 6 éve nem nézem már, néha a tv elé vetődök, amikor éppen az megy, de már fel sem ismerem a szereplőket, rengeteg új szereplő van benne, akiről azt sem tudom, ki kicsoda.


Egyébként az egész sorozat tulajdonképpen egy beltenyészet, mindenki megvolt mindenkinek már :D. Ismerőseim is panaszkodnak, hogy tök hülyeség már, de azért rendre megnézik... :D

2011. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!