Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitől lehet valakinek durván...

Mitől lehet valakinek durván eldeformálódva az arca?

Figyelt kérdés

Teljesen elcsúszott fogsor, ferde orr, aránytalan száj, arc egyik oldala sokkal teltebb, mint a másik, egy szem lejjebb van, mint a másik stb.

Megoldható vagy korrigálható plasztikai műtéttel?


2011. dec. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
valamilyen rendellenesség,baleset,betegség stb. am a plasztika ezt megoldja.kérdés,h mennyiért.
2011. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arc durván deformálódhat pl autóbalesetnél nézd meg groovhouse Judyit neki egy egy tucat műtétje volt mire valahogy összerakták.De amiket leírtál azok min megoldhatók műtétekkel.
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ma más sok mindenre képes a plasztikai sebészet, de azért tökéletes sztem nem lesz.
2011. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
... ma MÁR..
2011. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem van durván eldeformálódva az arcom, és semmi betegségem meg balesetem nem volt soha. Kiskoromtól kezdve ilyen...

Köszönöm a válaszokat :)

2011. dec. 2. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!