Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha pszichiáter igazolja, hogy...

Ha pszichiáter igazolja, hogy nem tudok normális életet élni a külsőm miatt, kapok valami támogatást?

Figyelt kérdés
Esetleg ingyen megplasztikáznak?
2011. dec. 3. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én tudom hogy 3 gyerek és pszichologusi szakvélemény uatn lehet h kapsz,de akkor is macerás utana járni,és még kérdés h milyen lesz.biztos h nem olyan szép,mint egy neves orvosnal.
2011. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez nem ennyire egyszerű.

Kezdjük azzal, mi az, amiért te így érzed?

Ha mondjuk összeégett az arcod, és valóban mindig hátrányos megkülönböztetés ér, akkor ingyen plasztikáznak. (Mondjuk amúgy is.)

Ha csak te képzeled be magadnak az egészet, akkor természetesen nem. Ebben az esetben az a dolga a dokinak, hogy összerakja a lelked, és egészséges önbecsülésre tegyél szert.


Tudod, amikor kisgyerekeknek a kórházba a szülők veszik meg a fájdalomcsillapítót, hogy mandula műtét utáni éjszaka aludni tudjon, vagy neten kérnek pénzt az epilepsziás baba gyógyszerére, hogy ne szenvedjen, és a rákos betegeket inkább hagyják meghalni, mert akkor se kell több pénzt költeni a gyógyszereire.... akkor egy nagyon szemét dolog azon ácsingózni, hogy neked nem tetszik rajtad valami, akkor mész pszichiáterhez, kérsz egy igazolást, és ingyen/félpénzért plasztikáznak, holnaptól meg te leszel a Barbie...


Tessék dolgozni és összespórolni az árát!!

A plasztikai sebészet drága. Nem pedig alanyi jogon járó dolog, hogy a Gizike meg a Mancika ingyen lehessen szexbomba plázacica!!!

2011. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bárki megműttetne valamit magán amit szeretne.


Ha betegség(rák),balesetből visszamaradt dolog miatt kell korrekciós műtét az ok.


De egy plasztikai sebész munkája tényleg annyi felelősséggel és tudással jár,hogy érdemes megfizetni.


Próbáld magad elfogadni és tenni a pénzért,hogy olyan lehess amilyen akarsz.


Csak jobb egy olyan orvossal pénzért műttetni magad,akinek ismered már a munkáját és a személyiségét,mint egy idegennel,aki kényszerből megműt,mert valami halupszichiáter és az állam kötelezi...

2011. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:(

12 éves korom óta járok pszichológushoz/pszichiáterhez és egyre romlik a helyzet. Mindent megtettem ami emberileg megtehető, hogy normálisan nézzek ki, de annyira torz az arcom, hogy azon másképp nem lehet segíteni.

Magántanuló vagyok, nem merek utcára menni, pedig gyógyszereket szedek és szerintem reális a probléma. Az emberek undorodnak tőlem és meg is értem.

TUDOM, hogy jobban érezném magam, ha nem lennék ilyen ronda.

Csak azért kérdeztem, mert hallottam már ilyet...

2011. dec. 3. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
de valamilyen baleset ért?esetleg ugy lehetne ha keresel támogatót vagy valakit.tényleg drága a plasztikai műtét sajnos
2011. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Senkisem lehet "undorító". Esetleg ápolatlan, vagy előnytelen frizura, szemöldök... Ha küldesz magadról egy képet, szívesen segítek. Régebbi barátnőm is ilyen volt. Utált az utcára járni. Aztán barátnők lettünk, és próbáltam neki segíteni, előnyös cuccokat vettünk neki, előnyös frizura, kevéske smink... ma a fiúk kedvence :)
2011. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen trampli. Mint már említettem, mindent megteszek... Sminkelek, hajat festek, szép a bőröm meg a hajam, jó minőségű kencéket használok, vékony vagyok, foglalkozom magammal. Ja és nem vagyunk túl gazdagok, de a legjobb helyeken veszem a legelőnyösebb ruhákat. Egyszerűen ocsmány az arcom. Senki nem tudja megmagyarázni, mitől, de 4-5 évesen már biztosan ilyen volt.
2011. dec. 3. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
küldesz képet?
2011. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztosan nem olyan rossz a helyzet, mint gondolod. Szívesen megnéznék egy képet rólad :)
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Utolsó kettő: de tapintatlanok vagytok!!! Hát nem értitek, hogy nem bír mutatkozni, utcára sem megy???!!!


Kedves kérdező: valami malformációról van szó? Mit mond a pszichológus/ pszichiátered? Azt tanácsolja, hogy műttesd magad?

2011. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!