Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megváltozhatna így az orrom...

Megváltozhatna így az orrom kinézete, mérete?

Figyelt kérdés
Nagyon hegyes az orrom.De tényleg nagyon...! Lehet hülyén hangzik de hogyha úgy alszok este hogy lekötözöm az orromat, tehát hogy így lelapítom, és mondjuk rendszeresen ütögetem erősen, akkor lehet valami eredmény?
2011. dec. 4. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ütögeted akkor eltörik ,szóval még csúnyább lesz..

tudsz képet mutatni? nem muszáj a tiedet ,csak egy olyat ami hasonlít rá...

2011. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Elenaaa válasza:

Természetesen lehet.

Hülyének fognak nézni.

Szerintem fogadd el az orrod úgy ahogy van, és keress egy pasit/csajt! Mellette el fog múlni ez az érzésed, nyugi. :)

2011. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem találtam neten egy hasonló orrot sem :DD de hát elmondom: ilyen nagyon hegyes és a közepén van egy ilyen púp is..valmi kis alakformálást nem lehetne vele csinálni???kérlek normális válaszokat köszi :)
2011. dec. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokkal nem lehet megváltoztatni az orrot gondold el akkor az ujjaid formája is megváltozna.Ehhez plasztikai műtét kell.
2011. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is mond..az én orrom annyira nem hegyes viszont nagynak találom és nemelég h nagy,egy olyan kis izé van benne h mindenki megkérdezi h eltört e az orrom..:| én átfogom plasztikáztatni ! xD
2012. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
énis átszreteném de nincs rám pénzem..300000ft a legolcsóbb amit találtam...és nekem is ijen pikli van rajta :DD de csak azért kérdeztem mert hallottam hogy kínában így összenyomorítják a nő a lábukat és ijen 32-es marad felnöt korukra.. ezt az orral mértnem lehet megcsinálni?
2012. jan. 18. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekik nem marad 32-es, hanem a lábujjak vissza vannak hajtogatva a talp alá, és elsorvadva ott lifegnek. Ettől még a lábfej hossza annyira nem változik, csak össze van hajtogatva:S

Nyilván a lábfej csontja is el van nyomorodva, mivel növekedési fázisban van beerőszakolva egy "satu"ba. Láttam képet, meztelen lábfejjel egy ilyen lábú, kb. 50 éves nőről, soha nem tudott bot nélkül járni, és gusztustalan volt a lábfeje, ahogy a halott, lapos ujjak ott lifegtek a lábfej elején.


Az orrodva rátérve, szerintem tök felesleges ilyen hülyeségekkel erőlködni, mert nem fog lelapulni, az orrod vége nem csont, hanem porc, és a porc egyrészt rugalmas, tehát ahogy leveszed a kötést, visszamegy az eredeti állapotra, másrészt ha ütögeted, csak a csont sérülhet meg, harmadrészt ha a porcot szétvered valahogy, akkor is kevés az esélye, miután ugye lement a krumplinyi duzzanat, hogy olyan lenne a formája, amit akarsz, és nem mondjuk egy amőbára fog hasonlítani.


Inkább spórold össze a műtét árát, ha ennyire zavar:))

2012. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!