Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Krasznai Zsolt Plasztikai...

Szandikaaa kérdése:

Dr. Krasznai Zsolt Plasztikai sebész?! Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Szeretném ha írnátok nekem véleményeket a sebészről mellnagyobbításban mi a vélemnyetek róla, jó, rossz tapasztalatokat megosztanátok..



Köszönöm


2011. dec. 6. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Jó sebész, de hagyd a mell plasztikát. Undorító az összes plasztikázott mellű nő. Abszolúte nem tudják természetesre megcsinálni. Egyik nőt vetkőzés után hagytam ott, mert plasztikázott melle volt és nem tetszett. Utána meg még ő volt felháborodva...Nem értette meg, hogy van akinek nem tetszik és undorodik tőle.


29F

2011. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

én ugy volt hogy hozzá megyek,de taliztam egy csajjal,akinek nagyon ronda mellet csinalt.

Dr Wagner Pálnál csinaltattam meg,vele nagyon elégedett vagyok.

A sok hülyére ne hallgass h mű meg stb..

2011. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nagy Imola válasza:
59%
29F... maga meg biztosan undorítónak született, most is az, és már így is fog kimúlni. Miért szól bele olyan dolgokba, amihez teljesen nulla?
2011. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is két elcseszett cicit láttam tőle. Lehet valamiben jó de mellben gáz.
2012. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%
:) Megmosolygom az előttem szólót. Dr. Krasznai Zsolt a kiválóan szép mellplasztikáival lett 'híres' és közkedvelt a szépülni vágyók körében. Az ő beavatkozásai előtt a hölgyek megmondják milyen formát és méretet szeretnének, de nem egy fix implantátum kerül a műtő asztal mellé, hanem úgynevezett 'sizer'-eket használ, azaz kb. 2-3 méretet is megpróbálnak műtét közben, hogy melyik méret áll a legtökéletesebben. Sok sebész elrontja már a berajzolást is, mert ugye egy gömbformánál nem mindegy mekkora része kerül a bimbó fölé és alá, így lefelé vagy fölfelé tekintő mellei lesznek a páciensnek. Ami az elrontást illeti, a műtét után a pácienst terheli a felelősség, hogy betartja-e az előírásokat, a sportmelltartó használatát, a masszázst stb. Tehát láttam én már pár Krasznai-féle mellműtétet, és ha megtehetném én lennék a következő páciense... :) egyébként aki még jó ezen a téren az Dr. Pap Péter. sok sikert :)
2012. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Krasznai a legjobb, akik lehúzzák csak irigyek, nyilván mindenki hibázhat életében, de azért az alapanyagon is múlik a végeredmény illetve hogy a páciensnek mik az elképzelései
2012. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%
Semmikepp nem mennek hozza, egy csajt lattam, akinek o csinalta a mellet, nem tul szep munka... Raadasul aranytalanul sokat ker es nem a munkaja minosege miatt... En egyszer probaltam erdeklodni meg regebben, igazabol kivancsisagbol, de konkretan leraztak, ugyhogy ha nem hagysz ott azonnal rengeteg penzt vagy nem szerepelsz az uj valovilagban, akkor szoba sem all veled, mert nem intelligens ember, kifejezetten bunko volt, e-mailre nem is reagalt, stb... Pedig ez egy orvosnal fontos lenne, hogy emberkent viselkedjen, megfelelo tajekoztatast nyujtson es bizalommal fordulj hozza... Barki mashoz elobb mennek, de hozza semmikeppen! Viszont Dr. Grigalek Gabort tudom ajanlani, nagyon szepen dolgozik es megfelelo tajekoztatast nyujt a mutetrol es a lehetseges kovetkezmenyeirol, megbizhato es igenyes doki, nem csak a penzre uatzik, o tenyleg megmondja, h mekkora implantatumot lehet betenni szemelyre szabottan(a korabbi marketing jellegu hozzaszolas kicsit vicces, h a mutet alatt probalgatjak az implantatumokat, aki kicsit is ert hozza ilyet nem mond, azt elore kell eldonteni mindenkinek a sajat testi adottsagahoz, testfelepitesehez merten egy adott meretu implantatum a megfelelo, amit raadasul a pacienssel nyilvan a mutet elott kozolni kell, persze van, aki penzert barmekkorat betesz, csak kesobb abbol komoly bajok lehetnek, pl komoly hat es gerinc problemak, mivel ha vkinek nem olyan a testfelepitese nehez megtartani egy aranytalanul nagy mellet). Ugyhogy lehet, hogy Krasznairol a Blikkben jokat irnak, mert ugy reklamozza magat, hogy celebeket mut(,akikrol mindenki maga eldontheti mennyire igenyesek es szeretne-e barmiben is hasonlitani hozzajuk... Illetve a Blikk mennyire megbizhato forras es milyen szinvonalu), akinek ez a szinvonal megfelel es van egy csomo felesleges penze az nyugodtan menjen Krasznaihoz, masoknak viszont azt ajanlom, h messzirol keruljek el.
2014. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
89%
Nem tudom, miért kell elküldeni a búsba valakit, akinek nem tetszenek a műmellek. Nekem se tetszenek. Ha férfi lennék, engem is zavarna.
2014. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bár már három éve írta a választ, de erre reagálnék: 2012-01-29 14:11 válasz. Tehát, ha nekem nem tetszenek a munkái, ellenben egy másik sebész munkái igen, akkor irigy vagyok? Mert van saját véleményem és ízlésem? Okéé.... :D
2014. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bátor dolog pár Mokka interjú után kerek perec kijelenteni, hogy Krasznai a legjobb és pont. Biztos jó sebész, de ez így elég meredek.
2016. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!