Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztikáról vélemények,...

Tron94 kérdése:

Fülplasztikáról vélemények, olyanok akinek már volt ilyen beavatkozása? (lent)

Figyelt kérdés

gondolok itt a megelégedettségetekről,vagy pl hogy a kötés meddig van az ember fején,menyibe kerül a mütét?

és még ha valamit fontosnak tartotok azt létszives irjátok le!! köszi! ..


2012. jan. 1. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt egy korábbi kérdés linkje, neki volt már ilyen plasztikája, biztos választ tud adni ezekre a kérdéseidre:)



http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-m..

2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 180.000 Ft volt, Sopronban a Wabi Beauty Centerben lett csinálva. Dr Kárász Tamás volt az orvosom.

A kötés nem volt sokáig fent, pontosan nem tudom meddig, de az biztos, hogy 2 hétnél kevesebb, mert akkor én már bulizni voltam. Szerintem csak pér nap.

100%-ban elégedett vagyok, pedig nekem elég sokáig tartott a műtét, mivel nagyon kiállt mind2 fülem.


Második és harmadik nap eléggé fájtak a füleim a bemetszések miatt.


Műtétkor nem fájt a fülem, csak a hangok, ahogyan metszették meg minden. Végig arra gondoltam, hogy pár óra múlva már csak a múlt lesz, és túléltem.

Én nem kértem nyugtatót.


Ha bármi egyéb kérdésed van, tedd fel nyugodtan.


u.i.: nem bántam meg! Szóval ha úgy érzed, csináltasd meg, nem veszítesz vele! És ajánlom, hogy inkább magánklinikán csináltasd meg.

2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 1. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem még az oviban csináltattuk meg a fülem, úgy 4-5 éves koromban. Sok mit nem tudok róla mondani, kevés dologra emlékszem, viszont akkor még érzéstelenítéssel csinálták, na arra emlékszem, hogy fájt. Később az orvos bentfelejtette az egyik varratot és begyulladt.. de mára már nyoma sincsen! Mintha műtétem se lett volna, bár a fiatal bőr hamarabb gyógyul.

Szerintem vágj vele. Egy nagyobb orr lehet karakteres vagy 'passzolhat' az ember arcához, de egy elálló fül nem esztétikus.

18/L

2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok! :)


Nekem is volt, 2 éve, és meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nekem dr. Sándor Imre műtötte Szombathelyen. Nekem 2 hét után szedte ki a varratokat, és a kötés is addig kellett volna, hogy fent legyen, de a 35 fokos meleg miatt (júliusban volt) egy hét után a kötést levette. Féltem a műtéttől, de nem kellett volna, semmit nem éreztem az érzéstelenítő beadásán kívül. Nagyon elálltak a füleim, nem is egyformán, de most tökéletes. Csak ajánlani tudom. Ha bármi kérdésed van, írj bátran. Jelen vagyok a hoxa.hu Fülplasztika topicjában is, szintén ear néven.

2012. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!