Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy az orrom mit tehetnék?

Nagy az orrom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy nagy az orrom.Nem konkrétan maga a csont nagy hanem az orr hegyemnek kéne egy kicsit kisebbnek lennie és ez nagyon bánt mert mindig idegesít és lehet,hogy a pasiknak is azért nem tetszem.Halottam olyanról,hogy ha a pszihológus ad egy papírt,hogy ez nekem lelki zavart okoz akkor ingyen megcsinálják a plasztikát ????????? mert szerintem tényleg csak egy ici picit kéne plasztikáztatni rajta
2012. jan. 4. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csinálnak már TB-re semmilyen plasztikai műtétet.Szerezhetsz bármilyen pszichiátriai papírt,nem csinálják meg.Akkor ha így lenne,szerintem mindenki agyonplasztikáztatná magát!


Szoktad alapozni az arcod?

Mert sok trükk,technika van,amin más formát adhatsz az orrodnak.Marylin Monroe is csinált pár trükköt,pedig az már 50 éve volt:)

Sötét és világosabb korrektorral,púderrel,alapozóval nagyon jól lehet formázni az arcot,orrot,szemet.

2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Marylin Monroe is plasztikázva volt.Cher is énekesnő 1980 óta plasztikáztatja magát.Tb-re nem csinálnak ilyen műtétet csak akkor ha légzési nehézséget okoz vagy az élet funkcióidba bele szól.Gyűjtögetni kell.Menj el külföldre dolgozni akár Ausztriába is és akkor hamar összejön az ára.
2012. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad rajta. Ha minden nő úgy nézne ki, mint "Az Ideális Nő", akkor tök unalmasak lennétek. Bízz meg magadban, pasizz és fogsz olyat találni, aki imádja az orrodat is minden testrészeddel együtt.


21F

2012. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!