Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért kellene elfogadnunk azt...

Miért kellene elfogadnunk azt ami nem tetszik? Soha nem fogom ezt fel.

Figyelt kérdés
Tapasztalom ezen az oldalon , hogy mindenki azt mondja hogy fogadja el magát , "ez vagy te". Ezzel nem értek egyet.Az elfogadás a gyenge , erőtlen emberek mottója.Semmit sem kell elfogadnunk ami nem tetszik és tudunk rajta változtatni.Küzdeni kell , harcolni , erről szól az élet.Ha én mindent elfogadtam volna az életben ami nem tetszik akkor most nem ülnék itt és valószínű nem is interneteznék és megbuktam volna amikor iskolába jártam.Én harcoltam a végzettségem megszerzéséért , véres órákat töltöttem a matematika könyvek felett.Küzdöttem azért hogy olyan állásom legyen amiről mindig is álmodtam.És végül megcsináltattam az orromat.Senki meg nem mondaná róla hogy ez egy műtött orr.Az élet nem más mint egy nagy küzdelem.Az álmokért harcolni kell , semmi nem fog az ember ölébe pottyanni.
2012. jan. 4. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van. Bár bonyolult ez a kérdés.Abban teljesen egyetértek, hogy nem kell feladni az álmainkat, azokért harcolni kell. De például a külsőséges dolgok egészen másak szerintem. Pont az a gyenge ember, aki nem tud tükörbenézni és elfogadni magát olyannak, amilyennek született. Belsőleg változhatunk, csak rajtunk áll, de a külső egy adott dolog.
2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A testemet tudom formázni műtét nélkül.De az orrom formáját nem tudtam máshogyan megváltoztatni.Én mindennel így vagyok , ami nem tetszik és valahogyan korrigálható azt megváltoztatom.
2012. jan. 4. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy részről igazad is van, de tudod az állandó küzdés mellett nem árt ha megvan benned a lelki béke. Ami annyit tesz, hogy elfogadod a valódat. És nem törvényszerű, hogy nekem valami magamon nem tetszik. :D Én tetszek magamnak, ha felszedek pár kilót leadom ennyi. de én ki vagyok békülve azzal ami vagyok. Ki vagyok békülve azzal is hogy az ország egyik legjobb sulijába járok... Én megbékélek a saját helyzetemmel és ez nem gyenge jelleműség hanem magabiztosság. :D elégedett vagyok magammal amit sajnos a folyton küzdők nem sokan mondhatnak el magukról.
2012. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen igaza van az utolsó hozzászólónak!
2012. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Ha fiú vagy és nem fogadod el az orrodat úgy ahpgy van az nagyon nagy gáz haver. Ha lány vagy az normális, a lányoknak a dolguk szépnek lenni.
2012. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló , ha nem jött volna még le ,nő vagyok.A férfiak máshogyan írnak.
2012. jan. 5. 07:56
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A témanyitó hozzászólással maximálisan egyetértek. Azzal viszont nem, hogy csak akkor van igaza, ha lány. Miért, egy fiúnak szerintetek mindegy, hogyan néz ki. Neki is lehet olyan problémája, ami komoly gondokat tud okozni. Nekem pl. az elálló füleim miatt kellett szenvednem gyerekkoromban. Hát nem kívánom senkinek! Végül később megműttettem, és most OK. Fiú vagyok, és nem tudtam magam elfogadni lapátfülekkel: ez gáz? Szerintem nem. Valakinek az orra okozhat gondot fiú létére. Ha csak ennyi a baj, akkor szerintem nyugodtan korrigáltathatja, én nem találok benne semmi kivetnivalót.
2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiú vagyok és nem tudom elfogadni magam. Egy fogászati rendellenességem van. Hosszú fogszabályzós kezelés és néhány műtét kell a megoldásához. Még nem vágtam bele. Szeretnék is meg tartok is tőle. Így nem tudom elfogadni magam, de kicsit szégyellem is, hogy plasztikai műtét kell. Nemtom ez annak minősül-e. Nagyon szeretnék normálisan kinézni. Meg nem tudom mit szólnának az ismerőseim, ha meglátnának, hogy mi történt. Sztem ha a lányok plasztikáztathatnak akkor a fiúk is.


Bár nem értek egyet ezekkel az orrműtétekkel, láttam már olyan görbe orrú lányt is aki nekem tetszett.


Am nekem is elég küzdelmes életem van. A suli miatt is meg majd az állásaim miatt is sztem ilyen lesz. Minden tiszteletem a kérdezőé.


Ezt az elfogadás dolgot nem igazán értem én se. Én nem tudom elfogadni így magam. Kezdeményezni sem merek, se semmit így. Elég rossz érzés, hogy más srácokért odavannak a lányok, meg nyávognak utánuk, hogy milyen jóképű, én meg nyomoréknak tűnök.


Am kérdező, nem bántásból mondom, de nekem se jött le a szöveged elején, hogy lány vagy. Csak a végén az orrműtétnél vált egyértelművé, mert ez inkább a lányokra jellemző. Nem mondanám, hogy férfias a szöveged, de úgy inkább egy erősebb személyiségre utal, aki szembeszáll a problémáival. Kár, hogy kevés ilyen lány van, mert sztem nagyon vonzó tulajdonság


21f

2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van valami negatív külső tulajdonsága ami neki nem tetszik akkor azt nem kell elfogadni ilyenről szó nem volt. De olyan lehetőséget miért nem vetett fel a kérdező, hogy valaki tökéletesen elégedett azzal amit a tükörben lát és elfogadja magát. :D Nem törvényszerű hogy nem tetszem magamnak.
2012. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lesz ami nem tetszok es meg akarod valtoztatni.

Amint elered amit akartal, mar ki is talalod, mi a kovetkezo cel.

Az igazi boldogsag nem az ilyen dolgokbol jon ezek csak pillanatnyi oromok

2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!