Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 150 centi vagyok, és hihetetle...

150 centi vagyok, és hihetetlenül zavar, ez az egyetlen dolog, amit nem tudok elfogadni magamon. Hogyan tudnám elfogadni? El fogom valaha?

Figyelt kérdés
Ebből fakad az önbizalomhiányom, emiatt nem merek normálisan öltözködni, utálom, ha néznek az emberek, és utálom, hogy mindenkinek az az első benyomása, hogy "de pici". Tudom, hogy ez nem normális, hogy így érzek, ezért szeretném, ha segítene ebben valaki, hogy hogy tudnám leküzdeni. (nőni már nem fogok, és nem vagyok magassarkús fajta:))
2011. dec. 7. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélem nő vagy:D Mert akkor nincs vész:) Nem baj, hogy alacsony vagy, sőt, szerintem még jobb is, mintha égimeszelő lennél. Amúgy meg hidd el, hogy a belső a fontos, és ha ez sugárzik belőled, akkor nem lehet baj a magasságoddal:) Fel a fejjel:)
2011. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugi a fiúk szeretik a pici csajokat :)
2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az sose baj, csak ne legyél ilyen ordibálós, pattogós, erőszakos, mert egy csomó ilyen pici lányt ismerek, gondolom itt élik ki a kisebbségi érzésüket. Amúgy egy csendes, kedves pici lánnyal semmi baj nincs:)
2011. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pattogós, inkább a másik véglet.
2011. dec. 7. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ne mtudom miért, de szerintem egy Nönek kifejezetten jól áll, ha alacsony. Nekem is volt alacsony barátnöm, ö 155cm volt, Én 186, tehát volt egy kis különbség, de mindig is tetszett, hogy a "szárnyaim" alá vehetem.


Ne aggódj a magasságod miatt:)

2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kicsi lányok nagyon aranyosak! Hiddel sokkal jobb mint mindenkinél magasabb lenni. Hordj magassarkút ha ez segít, és hidd el sokan irigylik a magasságod :)
2011. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, nyugi! Én is alacsony vagyok, 158 és mindenki szerint nagyon aranyos, hogy ilyen pici vaygok. Néha azért hordhatsz magassarkút is, ha nagyon zavar.
2011. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
csipszar
2011. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lakatos Günther ***** válasza:
Ne bánkódj e miatt, az alacsony lányok nagyon édesek ;)
2014. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kundalíni jógával.
2016. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!