Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magasság növelő műtét? Hol és...

Magasság növelő műtét? Hol és kb mennyiért vállalnak ilyet? Kockázatos? 160-165 körüli 21 éves srác vagyok, nőni már nem fogok, és zavaró a magasságom

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv! Én is 160 centi magas vagyok, de már megszoktam. Szüleim sem azok az égi meszelők, úgyhogy ez genetika. Nem tudok róla, hogy lenne "magasságnövelő műtét".


Csak nem az Ilizarov-módszerre gondolsz? A műtét lényege, hogy eltörik a lábszárcsontjaidat és egy speciális szerkezettel nyújtják. Nagyon fájdalmas és hosszadalmas eljárás. Olyan betegeknél alkalmazzák, akiknek egyik lába rövidebb. Szerintem neked nincs szükséged, ha amúgy egészséges vagy.


Itt olvashatsz róla bővebben: www.ilizarov.hu

2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pár centit nőhetnél az előbbi módszerrel! de elfizetnél baromi sok pénzt és darabokra törnék a csontjaid... a legjobb az lesz ha megbarátkozol vele! nem tudsz mit tenni! csomó alacsony lány van.
2012. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Ilizarov módszert az ázsiai országokban használnak esztétikai célokra , szerintem ez sem nálunk sem az USA-ban nem engedélyezett esztétikai célokra.
2012. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Több hónapnyi, évnyi járásképtelen szenvedés árán nyerhetsz max 5 centit, közben sorozatosan törik el a lábszárcsontod, külső "kerítés" van rajta és ágyhoz kötött leszel.

Megéri ez az 5 centit?

2012. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

07:32

gondolom te se 160 centis "férfi" vagy...

Ha igen tudnád, hogy talán még meg is érheti

2012. jan. 30. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia! :) Bár a kérdésedre válaszolni nem tudok, de azért szeretnék mondani valamit biztatásként.

Először is a legszebb és legaranyosabb lányok alacsonyak, szerintem :) Én nem vagyok túl magas, a magam 170 centijével, de mindig irigyeltem a 150-es mütyüri csajokat. Tessék belőlük válogatni! :D

Másodszor pedig van egy magas barátnőm, egy alacsony fiúval, és nagyon boldogok, évek óta. Úgy gondolom, ha valaki szeret téged, akkor az téged szeret, ahogy vagy, legyen az egy csaj vagy egy barát vagy egy családtag, vagy bármi.. Akinek a magasságod számít csak, az meg sem érdemel még egy mosolyt sem, az nem őszinte, és neked való ember. Ezen szerintem gondolkozz el!

Sok sikert az önértékelésed helyrerakásához,

és hajrá! A műtétet meg, ha olyan szörnyű, mint amit feljebb írtak, atyajóég, felejtsd el!

Üdv, egy lány

2012. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ebbe a lábszártörős cuccba beleborzongtam...
2012. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van itt egy videó egy amerikai férfiről, aki alacsonynak érezte magát, és alávetette magát a műtétnek. Csak erős idegzetűeknek!


Íme: http://www.youtube.com/watch?v=RfDy-uebGgg

2012. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ne kockáztass! Hidd el én örülnék ha 160-165cm magas lennék. Igaz a szüleim se magasak és én lány vagyok, de akkor is az osztályban a második legkisebb. (Igen, még nálam is van alacsonyabb) Jah és amúgy, én nem szeretem a két méter magas srácokat. Sokkal inkább az ilyen 160-165 magas fiúkat. :)
2012. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem hallottam a műtétrôl, de ha ismersz vmi varázslót aki kicserélne minket benne vagyok, 175 cm-es lány ;)
2015. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!