Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tegyek hogy nagyobbak...

Mit tegyek hogy nagyobbak legyenek a melleim?

Figyelt kérdés
Sajnos a melleimmel nem büszkélkedhetek, de mivel nem vagyok gazdag sajnos nem tudok műtétre se egyéb beavatkozásokra költeni, hogy megnagyobbítsam. Nem tudtok valami viszonylag olcsó módot hogy kicsit dúsabb kebleim ?? kérem segítsetek!!

2012. febr. 1. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
hízz
2012. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a kérdésed, de a mellmérete mindenkinek genetikailag kódolva van. A mell még az a testrész, ami hízik, ha hízol és elsőként onnan fogysz, ha veszítesz a súlyodból. Amúgy hidd el nekem, nem minden pasinak a mellméret fontos, ahogy nekem se! :)


29/F

2012. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
push up melltartó.
2012. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Az én kezeim növesztő hatással hatnak a női mellekre:P

Viccet félretéve...

Ne foglalkozz ezzel. Akkora, amekkora. Nem fog rajta egy férfi se problémázni.

2012. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mellbőség nem annyira fontos. Nekem 75B sosem foglalkoztam vele h kicsi vagy nagy. Az a lényeg hogy csinos legyél, ápolt, karcsú.
2012. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos hormon gyógyszerekkel lehet növelni a melleket.
2012. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alakodtól függően.A hízol nagyon kevés esetben megy a zsiradék a melledre,valószínű,hogy inkább comb és fenék tájra kezdesz el hízni.Esetleg utánanézhetsz megfelelő étkezésnek,sporttal vagy valami hasonlóval.
2012. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dörzsöld WC-papírral. A seggeknél be szokott válni.
2012. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!