Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szétálló fülek? Para

Szétálló fülek? Para

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szétállnak a füleim. nem annyira durván de azért észrevehető. engem nagyon idegesít már évek óta. egyszerűen zavar, nem tudom felkötni a hajamat, mert nem tetszik amit látok, és persze jön néha megjegyzés hogy "jajj milyen a füled" meg "inkább engedd le a hajad" ja meg "dumbóó". Nagyon sokat gondolkodtam ezen, viszont nem engedhetjük meg magunknak a 150ezres műtéteket. :S Valaki tudna valamit tanácsolni?

2012. febr. 1. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad.
2012. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok neked tanácsot adni.

Nekem is régebben szétálltak a füleim, mikor felsős voltam. Kaptam is érte gonosz megjegyzéseket a barátnőimnek nevezett lányoktól, amik nem voltak kedvemre.

Sajnos az volt a baj hogy hallgattam rájuk, és számított az ő véleményük.

Egyet megtanultam: Aki gonosz megjegyzéseket tesz, az nem barátnő. Kár hogy ezt akkor nem tudtam megértetni magammal.

Tudom most nehéz elfogadni de fogadd el a füleidet úgy ahogy vannak, szereds őket, és fogadd el magad úgy ahogy vagy. Ha téged nagyon zavar a füled, és nem azért mert mások csúfolkodnak, hanem mert téged zavar akkor vágass egy olyan frizurát ami eltakarja.

De fontos hogy ezt csak és kizárolag önmagadért tedd ne másokért!! Mert te biztosan szép vagy ilyen fülekkel amilyennel születtél.


Én sem műtettem meg, most 20 éves vagyok azóta valahogy alakult a fejformám és már nem tűnik olyan elállónak. 18-20 éves korodig nem érdemes ilyen műtéteket csináltatni, mert addig még sokat alakulsz, változol..

2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom hogy aki az elfogadás mellett dönt az egy gyenge jellemű akarat gyenge ember."Fogadd el magad" sugárzik a gyengeség ebből a mondatból.Harcolnod kell érte.Én az orromat műtettem meg és pont olyan lett amilyet szerettem volna.Senki meg nem mondja róla hogy ez egy "csinált" orr.Az életben mindenért harcolni kell , semmi nincsen ingyen és semmi nem fog az ölünkbe pottyanni.Amikor levették a kötést az orromról akkor nagyon boldog voltam , végre az az ember nézett rám vissza a tükörből akinek mindig is kellett volna.
2012. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos tud lenni egy csajnál a szétálló fül, de ha annyira nagy, akkor nem:D
2012. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább az a gyenge jellem, aki képtelen elfogadni önmagát, szembenézni bizonyos dolgokkal - itt pl. azzal, hogy milyen a füle. Sokkal könnyebb kikerülni a problémát ergo megműttetni, mint felvállalni, hogy igen, ez van, de elfogadom. És mi az, hogy harcoljon érte? Hogy tud harcolni? Vagy van pénz műtétre vagy nincs. Akkor mit harcoljon?
2012. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok a jellemelemzésbe belemenni. Ha nem akarsz vagy tudsz műtétet, akkor is van több lehetőség. Az egyik, hogy a fodrásszal beszéld meg, milyen frizura lenne alkalmas. De szóba jöhet esetleg a hajpánt/fejpánt, amit a füledre húzhatsz, és ezzel kész is.


Nem rábeszélni akarlak, de ha később úgy érzed, hogy megengedheted magadnak és szükség van rá, mindenképpen ajánlom a fülplasztikát. Én is 34 évesen vállaltam, mert muszáj volt, nem maradtak abba a megjegyzések. Azóta minden OK.


36/F

2012. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szigszallag,sapka/csak vicc/ha valaki csufol ezért az azért van mert irigy tetszel neki vagy csak simán bunko idövel megszokod ne foglalkozz vele ki mit mond a külsödröl nem leszel tölle se kevesebb se több.:)
2012. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Legalább van valami egyediséged, valami karaktere az arcodnak! A nem annyira durván elálló fül szerintem is aranyos, és sok esetben szép keretet ad az arcnak :)

Ne zavarjon mások véleménye, ha goromba megjegyzéseket tesznek rád, akkor nyugodtan vágj vissza, elemezgesd csak ki az Ő minden hibájukat, mindjárt csöndesebbek lesznek :)

Pl. ha téged dumbónak csúfolnak, akkor egy ducibb csajra meg mondd azt, hogy "Nekem legalább csak a füleim méretesek, és nem az úszógumim. Miért hordod magaddal őket, félsz, hogy elsüllyedsz szégyenedben?"

Meg még ki lehet találni szaftos finomságokat, egy életre el lehet 1-1 ilyen hozzászólással hallgattatni a nemkívánatos népet :)

2012. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat, megpróbálom elfogadni magam!:)
2012. febr. 9. 09:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá!
2012. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!