Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » FONTOS! Békéscsabán a tetováló...

FONTOS! Békéscsabán a tetováló stúdiók valamelyikében varrnak össze elszakadt fülcimpát?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne,ha valaki tudja segítsen..

köszönöm :)


2012. febr. 2. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a sebészeten varnak össze elszakadt fülcimpát, nekik van hozzá megfelelő szakképzettségük és anyagaik...
2012. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy tetoválószalonban is meg vannak hozzá az eszközök..legalábbis Budapesten.

De nem tudom h néznének rám,de beállítanék a sebészetre szakadt füllel,a másik fülemben meg 3cm-es tágítóval..

a pofázásból meg nem kérek,szóval inkább olyan emberekkel csináltatnám meg,akik nem ítélnek el.


azért köszönöm :)

2012. febr. 2. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elitélés egy dolog, sajnos az egészségügy nagyon bigott, és ezzel azt érik csak el hogy az ilyen problémákkal küzdő emberek (fül rekonsturukció, fertőzések, keloid) inkább el se mennek orvoshoz.

Ezért azt tanácsolom, hogy inkább egy biztos, jó referenciákkal rendelkező helyre menj ha szalonba mész. Inkább utazz fel Pestre, mint aztán balhés dolog legyen. Nem lesz fertőzés, és kevésbé lesz csúnya a heg ha hoztáértő csinálja. mondju azt is meg kell hagyni, hogy több régi bodymodos lát ilyesmit mint egyszerű sebész...

2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En inkabb sebeszetre mennek... Ha furan neznek ram akkor is, gondolom az utcan is megszolnak/ megbamulnak az emberek szal biztos hozza vagy szokva.


Am en mar voltam cikis okbol korhazban es tok jofej volt velem az ejszakai ugyeletes kisdoki a debreceni klinikan. :)

2012. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)


02-12 21:11 teljesen igazad van,és tényleg azért szeretnék szalonba menni,mert több ilyennel találkoztak már mint egy sebész. Tudom h van egy ember aki nagyon szép fül rekonstrukciókat csinál,Zagyvai Gábor.. Hozzá kéne felutaznom Pestre,csak hát 17éves vagyok,szóval ez majd inkább nyáron lesz lehetséges. :)

De a varratokat gondolom kiszedik a kórházban is..


tegnapelőtt 15:09 Igaz,h megnéznek és megszólnak az utcán is,de egy szimpla embertől aki mellett csak elmegyek az utcán másabb ezt hallani,mint egy olyantól aki utána akár megcsinálja a fülemet.. meg nem is tudom mennyibe kerülne sebészeten a rekonstrukció.. :)

2012. febr. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!