Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányi Cecíliánál vetette már...

Lányi Cecíliánál vetette már valaki le az arcáról a festékes anyajegyét? Lézerrel dolgozik, a honlapon a képek alapján jól. Ha tudtok mást is ajánlani az is jó lenne.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 15:11
 1/3 anonim válasza:

Remélem még időben olvasod a véleményemet a doktor nőről.

Nekem sok festékes anyajegy van az arcomon ami zavar és eldöntöttem, hogy ha lehet teszek ellene. A doktor nőre esett az első választásom internet és az általad említett képek alapján ezért elmentem hozzá konzultációra ami hála istennem díjmentes volt...

Elmondtam a problémámat neki, megvizsgálta az arcomat nagyítóval és elképesztő hangnemben és stílussal közölte vele amivel én magam is tisztában voltam. "úgy néz ki az arcod, mintha mákkal szembe dobtak volna, én ilyet még nem láttam.. (és szörnyülködött)"

Ez elég furcsa volt számomra, hogy még rá is kontrázott a dolgokra de nem ez a lényeg. Közölte velem, hogy Ő eltudja tüntetni nekem egy év alatt az összeset 500 ezer forintért. Amit részletezett is, hogy következő alkalommal hozzam a 100 ezer forintos stb stb..

Arról persze nem beszélt, hogy mégis mivel és hogy tünteti el valamint az egésznek a menetéről sem mondott semmi. Kérdeztem tőle , hogy mégis, hogy hogy ennyi anyajegy van az arcomon (gondoltam, ő a doktor nő ki mástól kérdezzem) Hát ő ezt persze nem tudta megmondani " FOGALMAM SINCS" választ kaptam rá. A végén hozzá tette, hogy azt nem garantálja, hogyha eltünteti nekem ezeket az anyajegyeket később nem lesz újabb és újabb...

Amikor kijöttem a rendelőből teljesen el voltam keseredve, mert nem ezt vártam. Örülök, hogy a barátnőm is bent volt velem és Ő is hallotta mint mondott, mert nem biztos, hogy elhitték volna nekem itthon.

Majd miután haza értem erre bukkantam:


[link] mielőtt döntenél EZT OLVASD EL, remélem segítettem..

2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg tudsz mást ajánlani helyette, Te voltál azóta máshol is?
2011. márc. 1. 17:51
 3/3 anonim válasza:
engem is erdekelne,aki volt kezelesen mondja el mennyibe kerult es segitett e rajta,nekem piros tuzfolt van az arcomon 21L
2016. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!