Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gyomorballonra van részletfize...

Gyomorballonra van részletfizetési lehetőség? Ha igen kb. Mennyi havonta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:07
 1/3 anonim válasza:

Kérdezd meg abban a rendelőben, ahol csináltatni lehet. Azt tudom, hogy zsírleszívásra és mellplasztikára már van úgy, hogy hitelt veszel fel valamelyik banktól.

Megkérdezhetem, hogy hány kg vagy és hány cm? Mert nagyon extrém elhízott embereknek ajánlott csak. Nézd, én szívesen segítek neked, eddig 30 kg-t fogytam és még 20 van hátra. De a BMI-m mégsem érte el a minimum határt a műtéthez, meg amikor elolvastam, hogy mivel jár, elborzadtam. Tudod a nagy döntés fejben dől el. A gyomorballon nem ér semmit, csak tönkreteszed magadat vele és ha kiveszik, akkor szépen visszajönnek a kilók kamatostul, ez a jojó effektus. Sajnos életmódot kell váltani és nem ilyen butaságokat csináltatni. Ha kérdésed van, vagy kíváncsi vagy, akkor írj privát e-mailt.

2012. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
168cm és 95kg vagyok.:(
2012. febr. 20. 09:39
 3/3 anonim válasza:
Ez is egy okostojas ..
2019. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!