Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyorshajtás részletfizetési...

Gyorshajtás részletfizetési kérelem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A police.hu-n 1 darab kép van összesen (hátsó rendszám és annyi), nincs lefényképezve se a tábla se semmi ami mellé beállt a rendőr (hogy rohadjon meg)!


Olyat hallott Párom, hogyha nem küldenek értesítést akkor fellebezhetünk a határozat ellen! Igaz ez?

Ha nem, akkor tudna valaki segítséget adni részletfizetési kérelemmel kapcsolatban?


2011. szept. 16. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Még véletlenül se te vagy a paraszt amiért nem tartottad be a közlekedési szabályokat igaz? Hanem a rendőr mert volt pofája végezni a munkájét. Gratulálok.


Amúgy mivan??? Ha megnézted a police.hu-n a képet akkor kaptál már papírt.

Amúgy meg mire lebbezel fel? Képzelődött a traffipax és nem is volt ott az autód?

2011. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

űhh.. kedves ember lehetsz :D


Nem az a problémám, hogy végezte a dolgát!

Az a problémám, hogyha kihívom ezt a köc.sögöt, hogy egy kisebbségi rámolja ki a garázsunkat szarik kijönni, vagy csak fél óra múlva ér ide!

Ha telefonáltam, hogy a szomszéd csépeli az asszonyát és késsel kergeti az udvaron akkor se jött ki csak jó másfélóra múlva!

Továbbá az a problémám, hogy a megkülönböztető fény és hangjelzést arra használja, hogy az irodista kur.váját hordja az állomásra szirénázva, megérkezik az állomásra, kikapcsol mindent a riba.nc kitipeg a peronra és felteszi a valagát a vonatra! Olyan emberek engem ne vonjanak felelősségre olyan alkotmányos jogszabályokért lehetőleg, akik maguk sem ismerik a szabályokat (menet közben telefonál, biztonsági övet nem ismeri és még sorolhatnám!) A telefonálós jelenetet le is fényképeztem beküldtem a blikk olvasó riporter rovatra és szartak betenni azt is!


Kisvárosban lakunk 4 rendőrünk van... Mindegyikre ez igaz! Természetesen tisztelet járna a kivételnek!

2011. szept. 16. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindez igaz fordulj a felügyeleti szervükhöz, vagy a felettesükhöz. Ha akarj lépj, ne szitkozódj.
2011. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!