Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan műtét amivel...

Létezik olyan műtét amivel megakadályozzák hogy összeugorjon az arc mosolygáskor?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy amikor mosolygok , a szemem alatt környékén olyan ronda mély ráncok, gyűrődések keletkeznek.Létezik erre valamiféle megoldás.Másoknak olyan szépen tudnak mosolyogni gyűrődések nélkül.A húszas éveim közepén járok.Létezik erre valami műtét vagy kezelés?
2012. febr. 14. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A szem alatti resz nagyon erzekeny terulet, nem szivesen nyul hozza plasztikai sebesz plane, ha ilyen fiatal vagy ( bar nekem ezt szemkarikakra mondtak). Botoxot sajnos nem tudnak tenni oda kulonben nagyon ijeszto lenne az arcmimikad..

Ennyi idosen nem szabadna ilyen rancoknak lenni.. Milyen arcapolasi termekeket hasznalsz? Mert sajnos itt Mo-n nem tul nagy divat ez. Abbol indulok ki, hogy csomo baratnom semmi kremet,arctejet nem hasznal es pl. megveszi dragan a sminkeket,de azzal mar nem torodik mivel mossa le, van, hogy tusfurdovel (!).

Szerintem egy jo arcapolasi technika megmentene a borod. Lehet csak sulyosan dehidratalt, pl. most igy telen kiszaradt az arcom par napra hat ne tudd meg milyen rancos voltam tole. :)

2012. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bővel ápolom az arcomat , sminket nem nem viszem túlzásba.Szerintem ez genetikai hiba mivel nagyon régóta ilyen.A botoxra én is gondoltam hogy lebénítani ott és akkor nem ugrana össze.
2012. febr. 14. 11:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Bőven*
2012. febr. 14. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és pontosan ugyanez a problémám. Olyan erős a mosolyom hogy már most látszanak a mimikai ráncok.

Szerintem a botox a megoldás és tervezem is hogy kipróbálom. Nem túlzásba esni akarok, csak hogy elgyengítse azokat a ráncokat és gyengébb legyen a mosolyom. Ha csak fele ennyire ráncosodna az is teljesen természetes lenne mivel mindenki másnak olyan.

2012. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám, a botox tényleg segítene? De azt szemkörnyékre nem lehet használni, nem?
2012. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!