Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrsövényferdülés elleni...

Orrsövényferdülés elleni műtétet támogatja a TB? És ha orrplasztikával együtt szeretném?

Figyelt kérdés
Valamint ki lehet választani az orvost ha orrsövényműtétet szeretnék mivel majdnemhogy csak az egyik orrlyukamon kapok levegőt? Én azt szeretném, ha Dr Rezek Ödön műtene. Elképzelhető, hogy a TB támogatja az orrsövény műtétet és saját pénzből kifizetem az orrplasztikát? Ez elképzelhető?
2012. febr. 14. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha orvos ajánlja a műtétet akkor igen.

Volt barátomnak is műtötték, mert neki is ez volt a baja.

Plasztikai műtétet a tb nm támogat, csak ha baleset utáni esztétika plasztikáról van szó.

2012. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de akkor hogy múködik a dolog, saját pénzből kifizetem a különbözetet? És az orvost kiválaszthatom én?
2012. febr. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!