Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van Debrecenben jó orrplasztik...

Van Debrecenben jó orrplasztikai sebész jó áron? De az is érdekelne, hogy ki mennyiért műtette és jól sikerült-e neki? Vagy talán megbánta? És hogy 18 év alatt érdemes-e meg műttetni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Iszonyatosan zavar az orrom..Nem kicsi az önbizalmam,de szoktak érte csúfolni( néha szétverem őket),és nem adok annyira a mások véleményére,hogy meg akarok mindenkinek felelni(mert nem is akarok sose megfelelni mindenkinek)..,de engem NAGYON de NAGYON zavar..Szemből nem zavar,de oldalról ááh..Nagyon meg szeretném műttetni,de nagyon sokba kerül..:/

2012. febr. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen nem fognak megműteni. Inkább keress egy pasit
2012. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szülői engedéllyel igen!:D
2012. febr. 20. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
17 éves korod után érdemes megcsináltatni mert akkor éri el a végleges formáját az orr, szóval várj még vele :)
2012. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. febr. 20. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
az orr soha nem éri el a végleges formáját, mindig nő
2012. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként nem sokat változik!:D
2012. febr. 20. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szüleid beleegyeznek ebbe, akkor szerintem érdemes ha ennyire zavar, nagyon sokat dob ám az önbizalmadon ha megfelelsz magadnak, lehet már részletre is csináltatni, én megcsináltatnám hisz ez nem egy szilikon műtét, hogy jujj a nagyobb legyen a mellem, hanem csak nem szeretnél kitünni az emberek között és megszeretnél felelni magadnak
2012. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltattad ?
2014. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!