Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lelehet szedni műtéttel...

Lelehet szedni műtéttel állról anyajegyet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
létezik olyan
2012. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy le lehet.Bárhonnan le tudnak szedni anyajegyet.Nekem például az orromról vettek le egyet.
2012. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor is, ha kicsit "kitüremkedik"?
2012. febr. 20. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ha kitüremkedik , ez nem akadály.Bárhonnan és bármekkora anyajegyet le lehet szedetni.Vannak akik érről szedetik , le , az sem akadály.
2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha majd a fél szem lesz a divat szedesd ki azt is.

Inkább örülnél hogy nem kell műtétre menned, mert semmi bajod nincs. Nekem mennem kell szemműtétre.

2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó , egy anyajegy leszedése nem nevezhető műtétnek.Inkább vegyük úgy mint egy fogtömést.Egy egyszerű orvosi beavatkozás.
2012. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 italoimre válasza:
24%

Szép Napot Mindenkinek!


Kedves Kérdező!Felejtsd el az anyajegyet,mert az életeddel játszol!!! Ne halgass senkire,mert DEZINFORMÁCIÓ az egész!ETETÉS, vagy egyszerűen csak TUDATLANSÁG az oka mind ennek.

Én sok orvosi könyvet tanulmányozok,már vagy 20éve,és csak jó indulatból szólok.Az anyajegyeket nem szabad piszkálni!!!Ezen témával kapcsolatban bármelyik ORVOSSAL vitába merek szállni!Édesanyám egészségügyi dolgozó volt,a szocializmus alatt,és ő is mindig ezt mondta(mert szoktunk néha eg.ügyi dolgokról beszélgetni).Azóta volt jó pár ismerősöm, és a műtét után pár hónap,vagy egy két év múlval elhunyt.Egyébként amúgy semmi betegségük sem volt...

Inkább fogadd el magad úgy ahogy vagy,ha meg valakit ez zavarna,magasról tegyél rá.ÖRÖK SZABÁLY: Amikor egy nő terhes, az időszak alatt tilos csókolgatni (legalább az első 3-4 hónap alatt)bármely testrészét,mert ott anyajegy fog keletkezni a csecsemőn.Ez olyasmihez hasonlítható dolog,mint amikor meg eszel,vagy iszol valamit és az(jól,vagy rosszul esett).Vagy ha valaki más után iszol egy pohárból,és úgy érzed hogy ez (jól,vagy rosszul) esett,és utána úgynevezett "hideglelés"jön létre az ember száján.Ez utóbbi egy pszichés dolog is(hosszú el magyarázni,és mindezt meg érteni egy laikus számára)

Hát ez van..ezt jól gondold meg.Egyébként a neten csak a sok baromság,meg etetés megy minden témában sajna.Nagyon kevés a valamit érő értékes válasz!Tehát a döntés a te kezedben van!Nekem se kell hogy elhidd amit írok.Keress meg egy tapasztalt dokit,aki ebben a témában otthon van,és aztán dönts.Kérlek VIGYÁZZ a dokikkal is,mert kevés köztük az igazi profi,manapság a jelenlegi egészségügyi helyzet miatt.KÁOSZ!Egyébként meg ezt a dolgot úgy is fel lehet fogni, az anyajegy témát,hogy ez is egy úgymond ISTEN büntetése azok számára akik ezen áldott állapot alatt képtelenek az ön megtartoztatásra(legalább is a keresztények szerint).Nekem speciel ez nem jön be,mivel én MATERIALISTA MARXISTA gondolkodású vagyok.

A természetfölötti,csak egy kényelmes megoldás mindarra amit nem értünk.Mindenre van racionális épelméjű magyarázat.Bármi egyéb kérdésed lenne ilyen témákban,vagy informatika,technikai dolgokban szívesen segítek ha tudok.

Jó Egészséget Kívánok!


Tisztelettel: italoimre

2012. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 masni1 ***** válasza:
100%

30 éves koromban már nagy szemölcsös anyajegyek voltak az arcomom. 5 db. A bőrgyógyász azt mondta, hogy ha nincs ott, nem lesz ami rákot okozzon. Ezért helyi érzéstelenítésben, szikével bevágta a mellette levő területet, egészben kiemelte és a helyét egy öltéssel összevarrta. Szinte nyomtalanul gyógyult. Elküldték vizsgálatra, o.k. volt. Most 61 éves vagyok és élek-virulok. Újabb nem jött, mivel nem volt ami elfertőzze a bőrömet.

Nem tudom hány éves vagy, de ha kidudorodik a bőrödből, vágasd ki ha zavaró. Persze 50 felett már hagyd.

2012. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint előzőnek, nekem az állam bal oldalán volt gyerekkoromban egy ilyen nagy ronda szemölcsös anyajegy, amit szintén kivágtak és 3 öltéssel varrták össze a helyét. Lehettem vagy 11 éves. Ma 37 éves vagyok, semmi bajom nem lett az eltávolításával.


K.B.

2012. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!