Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bármilyen anyajegyet el lehet...

Bármilyen anyajegyet el lehet távolítani?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja keletkezett egy anyajegy a két szemem között. Idiótán néz ki. Sima anyajegy, nem áll ki, semmi elváltozás nincs rajta, csak esztétikai szempontból zavar. Ezt is el lehet tüntetni, úgy mint a nagyobbakat, szemölcsöket, stb..?? Eddig csak olyan oldalt találtam, ahol kiálló, nagy anyajegyek levételéről írtak. A lényeg, hogy bármilyen maradandó heg nélküli megoldás kéne, az elhelyezkedése miatt.


Kösz a válaszokat.

19/F


2011. nov. 22. 00:04
 1/4 Virág6 ***** válasza:
A tesómnak szedtek le anyajegyet,de nála megmaradt a heg.Szerintem annélkűl nem lehet leszedetni,hogy az ne maradjon meg.
2011. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
35%
Ha tényleg anyajegy(pár nap mulva látod, de ne piszkáld), akkor az a kérdés, színes, vagy fehér szemölcsféle? A barnát nem szeretik levenni az orvosok, mert könnyen probléma van belőle. Csak akkor veszik le, ha rossz helyen van, pl. dörzsölődik. Ha viszont fehér szemölcsféle, próbáld ki a Wartner-t, azt mondják a gyógyszerészek használ. Úgy működik, hogy olyan mint a ceruza és a hegyét rá kell tartani a szemölcs, vagy fehér anyajegyre (az utasítás szerint). Aztmondják lefagyasztja a szemölcsöt nyom nélkül. A TV-ben is sokszor reklámozták..Van viszont egy biztosabb megoldás: elmész a bőrgyógyászatra és megmutatod egy jónak mondott orvosnak Ez biztosabb, és ha le lehet venni egyáltalán, akkor egy érzéstelenítővel le is veszi. Nem érzed, hogy fájna. A higénia fontos utána, ezért egy-két napra leragasztják, de szerintem azt a rövid időt már könnyű elviselni, hogy rendben legyen. Igen, az orvos a legbiztosabb és a bőrgyógyászaton nem kerül pénzbe sem. A Wartner amit az előbb írtam, kb. 10 ezer vagy valamivel kevesebb. Megértlek akárhány éves vagy, mert olyan helyen van, ami esztétikai szempontból zavaró. Nekem az orom alól vettek le egyet injekcióval a bőrgyógyászaton, szinte nem is látszik. Üdv
2011. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az arcodon van anyajegy azt csakis erre szakosodott ügye plasztikai sebésszel vetesd le ők szépen dolgoznak és hegmentesen mivel nekik az a dolguk hogy szépet csináljanak , szépen csinálják.A TB sebészek nem törekednek arra hogy most neked heg mentes legyen hanem csak hogy ne legyen ott az anyajegy.
2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló!Nekem is ugyan ott van ahol a kérdezőnek sajnos:S születésem óta, és én is úgy döntöttem h leszedetem...le lehet onnan lérezerezni? és a lézerezésnél adnka érzéstelenitést? Előre is köszönöm! 13/F Nagyon fontos lenne!
2012. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!