Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pici, atlagos szam van es...

Pici, atlagos szam van es szeretnek ilyet. Szerintetek lehetseges?

Figyelt kérdés
[link] Mit gondoltok? Szep? Holnap kuldok a sajatomrol is kepet.

2012. febr. 24. 00:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hasznos válaszért kérdezd Geronazzo Máriát...
2012. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ennek a szájnak mi köze az övéhez?
2012. ápr. 1. 13:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen szép a szád? Egyszerűen gyönyörű, és milyen szép cakkos? Szerintem ritkaszépen ívelt és ezerszer szebb mint a "megcsináltatott". Szerintem akármilyen természetest kér valaki, mindig látszik, ha töltés van benne. A Tiéd nagyon-nagyon szép. És ahogy olvasom az előző véleményeket, nem csak én vagyok ilyen véleményen. Szájfénnyel, Carmex zselével pedig még ütősebb lehet. Sok sikert és bízz Magadban!
2012. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nekem tetszik a szád.Ne csinálj a felsőajakkal sem semmit,az is nagyon jó úgy,ahogy van.Ha feltöltöd a szádat az mindenképpen látszani fog,nem lesz se természetes,szép meg aztán végképp nem.Nagyon sok embert láttam már ajakfeltöltéssel,különböző méretekben,és hidd el,nagyon csúnya végeredmények lettek.Szerintem jobb,ha az emberek nem néznek műbabának.
2012. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sztem ronda a szája, én láttam már olyat 1 más kérdésnél hogy huh :)
2012. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az én szám? vagy amilyet akarok??

mert az milyen amit láttál?? megmutatod?

2012. júl. 6. 16:49
 17/18 anonim ***** válasza:

1 kérdésnél volt hogy jóe a szája és hát :D

am amit csinálni akarsz ne hogy elba,szd semmi értelme

2012. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De most melyik szaj nem tetszik????:/
2012. júl. 6. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!