Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül szarkalábakra...

Mennyibe kerül szarkalábakra a botox kezelés és hol érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Tudtok hozzá megbízható orvost?
2012. márc. 1. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

40-50 ezer ft körül mozog.

én is gondolkoztam már rajta,de mindig lebeszelnek.a hyaurolos feltöltést nem probáltad?

2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért beszélnek le? Nem próbáltam mert egyelőre még nem mélyek a ráncaim, csak picik, de szeretném ha itt megállnának. Fiatal vagyok és nagyon erős a mosolyom és a koromhoz képest ezek a pici ráncok is már szokatlanok.
2012. márc. 3. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak keletkező szarkalábak de én nem a botoxhoz nyúltam hanem lézeres kezelést kértem később meg kicsiszoltattam.


De hogyha 40 felett vagy és mosolygáskor megjelennek a szarkalábak akkor csak a botox segít.

2012. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltölteni csak a könnycsatornát lehet , a szarkalábakat nem.Én ajánlom a lézeres kezelést.
2012. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából megelőzni szeretném hogy tovább mélyüljenek. Nem is igazán tudom hogy mi az a lézeres kezelés, de az feltehetőleg csak a bőrt hámlassza le kívülről ha jól sejtem.

Viszont én azt szeretném hogy az izom ami mélyről előhozza ezeket a ráncokat ne legyen ilyen "hiperaktív" mivel én 25 vagyok de már elég rendesen meglátszanak a szarkalábak mert nagyon gyűrődik a szemem ahogy mosolygok.

2012. márc. 4. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám.Egyébként úgy tudom van erre egy arcplasztikai műtét amikor átvágnak valami izmot és nem ráncosodik a száj mellett vagy a mi esetünkben a szem alatt.A másik lehetőség a botox.
2012. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50ezer körül, de 3-5 havonta ismételni kell.
2012. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!