Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás elleni bőrgyógyászok...

Izzadás elleni bőrgyógyászok által adott botox kezelés pl. hónaljban mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80.000-140 ig tudok róla.. van ettől sokkal olcsobb megoldás is + a botox a világ legerősebb idegmérge igaz legyengitve de a hatása kb 2-6hónap aztán újra kell az injekció
2009. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az ami ennél olcsóbb és hatékony?
2009. okt. 2. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

a legolcsobb a patikai ecsetelő kb 400Ft ha nem használ akkor keres meg

? éves vagy

2009. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam priviben
2009. okt. 2. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

heló


Solutio Antisudorica nevű készítmény, gyógyszertárban 3-400 ft. Az előttem válaszoló is meglehet, h erre gondolt. Én is a neten találtam rá, nem gondoltam, h működni fog, mert úgy izzadok mint egy ló néha. Legnagyobb meglepetésemre nagyon hatásos, az elején csíp, meg viszket, de egy-két hét, és már semmi. Ja és nálam egy idő után már csak pár naponta kellett használni, és így sem izzadok már. Végre nem csak fehér meg fekete pólóban kell járnom:)

2009. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nehogy elzárasd mesterségesen az izzadási felületeidet, pl. botox-kezeléssel. az izzadás az egyik legfontosabb méregeltávolitási mód, amit a szrvezet kidolgozott magának. Izzadj, csak ne szagosan, erre pedig legjobb a forever aloe deo-ja.Felülmúlhatatlan.
2009. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!