Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Önbizalomhiányon segítene a...

Önbizalomhiányon segítene a mellplasztika?

Figyelt kérdés

85B-s vagyok de kicsinek tartom,nem érzem jól magam :(

24 L


2012. márc. 11. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a melled miatt van önbizalomhiányod, akkor nyilván segítene rajtad. Ez a Te döntésed.
2012. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minden miatt egyébként....de arra gondoltam hogy az sokat dobna az önbizalmamon ha szép kerek nagy melleim lennének
2012. márc. 11. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első fiú, aki megfogja, lefikázza. Sokan nem szeretnek lufit fogdosni. Akkor rohansz és kiveteted? Fogalmatok sincs a szexi megjelenésről. Semmi köze a kicsi, vagy nagy mellhez. Ahhoz más kell; idővel talán rájössz te is!
2012. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amíg az önbizalomhiány belülről ered, addig mindegy, milyen melleid lesznek.


Nem hiszem, hogy az bármit megold, ha átfaragod magad. Ha utána meg az orroddal nem leszel elégedett, akkor az lesz a hibás? Barátkozz meg magaddal. A szépség abból ered, hogyan érzed magad belül. Két lufi nem fog széppé tenni, ha belül rosszul érzed magad.

2012. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hogy érjem el azt hogy jól érezzem magam?
2012. márc. 11. 16:23
 6/10 anonim ***** válasza:

A választ neked kéne tudnod!

Mivel itt feltetted ezt a kérdést azt kell mondjam nem segítene rajtad :S

2012. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de 24 évesen már tudhatnád mitől éreznéd magad jobban
2012. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja,lehet hogy kéne tudnom,de sehogy nem tudom magam jólérezni
2012. márc. 12. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kicsinek érzed és zavar, akkor csináltasd meg. Ne olyan pasikra hallgass, akik csak azért járnak ide, hogy csesztessék a nőket és semmit nem értenek a témához.

Én megcsináltattam és tudom milyen.


Az implantátumot az izom alá teszik be. Azaz felette lesz az izom és a mirigyállomány és csupán kiemeli ezeket az implantátum. Egyrészt a beültetett rész is olyan fogású, mint maga a mell, másrészt ha valaki megfogja, nyomkodja, nem tudja és nem is szabad annyira összenyomni a mellet, hogy elérje a szilikont. Gondold el ez olyan volna, mintha most valaki a bordádig benyomkodná az ujjait. A fogás teljesen természetes. Persze, ha nem viszed túlzásba, normális nagyságút rakatsz be és nem hatalmas léggömb mellet csináltatsz. Ha érdekel a téma írhatsz privátba is.

2012. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

ez egyábként nem igaz hogy a férfiak nem szeretik a szilikon melleket.

otthon mondjak az asszonynak persze.

én is megcsinaltattam és odavannak érte.

egy pasival nem találkoztam aki azt mondta vona h jajj ne.

ugyhogy ez egy nagy kamu.

2012. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!