Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika és hasplasztika...

Mellplasztika és hasplasztika műtéten gondolkodom! Állami kórházban úgy tudom olcsóbb. Ti hol voltatok ki volt az orvos és mennyibe került?

Figyelt kérdés

Úgynevezett Anyuka csomag( has+mell plasztika) olcsóbb lenne? Az baj ha nekem nincs gyerekem? Így is kérhetem ezt?

50 kilót fogytam és muszáj lenne...


2012. jan. 13. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha TB támogatásra gondolsz, akkor az eddigi legmagasabb súlyodat orvosilag igazolnod kell (tehát a legmagasabb súlyodnál orvos mért és dokumentálta), illetve a legmagasabb súlynak 35-ös BMI-nek kell lennie. Kevesebbre nem jár támogatás.


Önmagában az állami kórház nem olcsóbb. A műtét költségében az ápolási díj eltűnhet - nekem most lesz műtétem és ez 15.000 Ft különbséget jelentene, ami a teljes árat nézve nem oszt, nem szoroz.

Az implantátum árát ki kell fizetni, a sebész munkadíját szintúgy, az altatóorvost is - a többi 10-20.000 Ft-os tétel.

A te műtéted kb egy misi körül lenne, vagy magasabb, így nem ezen a tíz-húsz ezren fog múlni.


Ha tudod igazolni a legnagyobb súlyodat és kijön a 35-ös BMI (akkor), úgy van esélyed TB támogatásra.

2012. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem lettem lemérve orvos által, illetve igen még a középsuliban az ottani védőnő megmért mindenkit az osztályból és akkor is már jóval 100 kg felett volt a súlyom. amúgy kiszámoltam és 42-es volt a BMI.

neked mellműtéted lesz vagy has? és hol meg mennyiért?

2012. jan. 14. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Akkor a gimnáziumi súlyodat tudják dokumentumokkal igazolni?


Nekem mellnagyobbítás lesz, magánorvosnál. Nekem egyszerűen csak nem igazán nőtt meg :)

2012. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesen lettél mérve a legnagyobb súlyoddal? Abban nem vagyok biztos, hogy 18 éves kor alatti értékeket mennyire vesznek figyelembe.
2012. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen gimiben lett orvos(iskola orvos) által lemérve a súlyom. szerintem az elhízás szempontjából mindegy hogy hány éves voltam akkor, mert mára már 22 is elmúltam, szal lefogytam. a műtétet meg nem 18 év alatti személyen végeznék el mert már 4 éve elmúltam 18.
2012. jan. 15. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, csak 18 év alatt még növésben/fejlődésben voltál, ezért nem tudom, hogy figyelembe veszik-e.


Szülés előtti mellműtétnél vedd figyelembe, hogy a szülés/szoptatás hatásai egyénileg eltérnek, tehát simán lehet, hogy utána ismételni kell az egészet, mert a terhességtől meglóg a hasad, a szoptatás/hormonok miatt meg a melled is.

2012. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem akarok gyereket szülni! örülök ha végre rendben lesz a testem.
2012. jan. 16. 08:42
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem arról kellett igazolást beszereznem, hogy a BMI (testtömegindex)12-öt csökkent. Ha erről van igazolásod, akkor TB-re meg tudod csináltatni a hasadat. Úgy tudom, hogy 50 kiló fogyás esetén ez nem lesz gond. Más kérdés a mellplasztika. Úgy tudom, hogy ezt csak fogyás miatt nem lehet a TB-vel kifizettetni.

Az, hogy ma nem akarsz szülni, ma még hihető, hisz csak 22 éves vagy. De, hogy ugyan ezt fogod mondani 15-20 év múlva is, azt nem hiszem!


Tudod, az ilyenre mondják, hogy "Never Say Never Again! (Soha ne mondd, hogy soha!)"


Azt mondják, hogy két dolog amiért a nő mindenre képes, hogy legyen gyereke és hogy ne legyen gyereke.

2012. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!