Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Letezik olyan szor eltavolitas...

Letezik olyan szor eltavolitas ami utan soha tobbet nem no vissza az? Hol, hogy kell utanna nezni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
igen...lézeres szőreltávolítás
2012. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az sem végleges.
2012. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdekes.....véglegesként hirdetik:-D


/első/

2012. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól mondod, annak hirdetik. Ha utánaolvasol kiderül, hogy nem az.
2012. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van 2 technológia.Az elektrolízis és a lézeres.Mind a kettő elpusztítja a szőrtüszőt.
2012. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
De az végleges. És most aestheticánál glamouros akció lesz ^^
2012. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én IPL-es csináltattam 6 alkalommal. Az utolsó kezelés 5 éve volt. Meglehetősen dús és erős szőrzetem volt. A hónom alatt szinte semmi nem nő, csak néhány pihe. az is színtelen. A puncimnál a közvetlen a nagyajkak környékén, ahol fájdalmas a kezelés, így nem volt olyan intenzív, nő gyenge szőröcske, azon kívül nulla. Mint a babapopsija. A lábam teljesen szőrtelen.


A lényeg, hogy olyan helyen csináltasd, ahol értenek is hozz, ne valami himi-humi kozmetikusnál, sz@r géppel, mert az kidobott pénz.

2012. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
MÁr a 8. alkalmam lesz IPL szőreltávolitáson, és foltos a hónaljam---mintha beteg lennék. Szóval tökre nem távolitja el az IPL. Igaz, én kissé világos bőrű-szőrű vagyok.
2012. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

Talán nem jó helyen csináltatod, vagy nagyon világos a szőröd.

2012. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. 2 helyen csináltattam, egyiknél 3 alkalom, most a másiknál 5 alkalom. A hatásuk közt nem találok különbséget. Azt mondták nekem, 5 alkalom elég lesz.
2012. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!