Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztika sebészeten mennyibe...

Plasztika sebészeten mennyibe kerül a keloidos hegek kezelése?

Figyelt kérdés
szteroidos injekcióval
2012. márc. 17. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert van 1-2 szemölcs amit lekapták és hát akármilyen lazán varrták össze még mondtam is, sajna így is keloidos lett.
2012. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én találtam egy plasztikai sebészetet a 11.kerületben, ahol van ilyen kezelés, viszont árakat sehol nem találok. nekem a vállamon a pattanások gyógyultak így..:/ kezelted már valamivel? használtál már valamit?
2012. márc. 17. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:

hát varratszedés után felírt ilyen keloid megelőző tapaszt a doki. használtam is, és szép sima volt a amíg használtam, de miután abbahagytam, rá 1-2 hétre nőtt ki.

8000ft és 17nap alatt elfogyott, kicsit drága.

2012. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az nem semmi. én már kb 3 fajta gyógyszert szedtem és amit most használok, ez a 6. fajta kenőcs..és semmi...ezért döntöttem mostmár az inyekciós kezelés mellett.
2012. márc. 18. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk a te fajta keloidos vállad másmilyen fajtájú keloid mint az enyém :) ebben nem vagyok annyira otthon.
2012. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen. de az lesz a legbiztosabb, ha felhívom a sebészetet, és megkérdezem.
2012. márc. 18. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a heged?
2012. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Borsószem nagyságúak, van olyan, amelyik meg is van eléggé duzzadva, de van olyan is, amelyik laposabb.
2012. márc. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!