Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha lenne/lesz lehetőséged...

Ha lenne/lesz lehetőséged vissza fiatalítanád a külsődet plasztikai műtétek segítségével?

Figyelt kérdés

Én igen.Hiszen amíg fiatalnak érzi az ember és fiatalos a viselkedése , mozgása , egészsége addig miért ne nézhetne ki annyinak amennyinek érzi magát.Ép testben ép lélek.Ha a lelked fiatal , a tested is legyen fiatal.


Ez hasonló ahhoz amit a transzexuális emberek érezhetnek.Egy férfi aki női testbe van bezárva.Egy fiatal aki egy idős testbe van bezárva.Úgy vélem van némi hasonlóság.


Nekik sikerült:

[link]

Demi Moore 48 éves de inkább 27-nek néz ki.


[link]

Cindy Jackson 53 de kinéz 26-nak.


[link] (A fekete hajú)

Cher 65 de 45-nek néz ki.



2012. márc. 20. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy mint Demi Moore igen!De azért,mert neki pl alapból nem látni, hogy változott volna a fej vagy orr formája,ill az arccsontjai!

A másik két nőnek,főleg Chernek teljesen átalakították az arcformáját,szemöldök magasságát,orrát,állát mindent!


A saját arcformám és orrom állam megtartva viszont simán plasztikáztatnék:)

Pl mikor már elvékonyodik a szám,akkor feltöltetném,de csakis természetes hatásúra,ill a szemem olyan, hogy valószínűleg 10-15év múlva nagyon ráfog lógni a szemhéjam a szempilláimra,akkor csinálnék szemhéjplasztikát is simán!(pláne ha ne adj isten karikás is lesz a szemem alatt!)

De bazi nagy szerencsém van,mert tudatosan sikerült megtanulnom,hogy ne tudjam ráncolni a homlokom:)És egyáltalán nem is tudom ráncolni! :)))

2012. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az öregségnek is megvannak a maga 'szépségei' és hogyha már megöregszem, akkor nem szeretnék majd csilli-villi cuccokban járni, meg szerintem az ilyen műtéteket csak olyan emberek csináltatnak, akik nem tudják elfogadni azt, hogy ők igenis megöregedtek. És ezért valamennyire le is nézem őket, mert miért teszi ezt? Ő már nem az az ember...(Egyébként is elítélem a plasztikai műtéteket, ha feleslegesek) Most így gondolom, tizenéves fejjel, de lehet, ha majd közelítek az 50-es éveimhez, akkor máshogyan fogom ezt gondolni ! :D

18/L

2012. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na nézzük csak

Cindy Jackson..

Ma így néz ki smink nélkül

[link]

Demi Moorre meg így néz ki smink nélkül

[link]

Cher meg így


[link]

Akárhogy nézem őket,smink nélkül annyi idősnek néznek amennyi idősek.A plasztikai műtét csak késlelteti egy kis ideig az idő múlását,de nem állítja meg.

Egy jó sminkmesterrel egy hétköznapi ember is lehet gyönyörű 25 éves..

Minél többször megyünk plasztikai sebészhez,egy idő után azt vesszük észre,hogy egyre jobban kezdenek az emberek egymásra hasonlítani.Mint ők

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hogy ne csak amerikai példát mutassak , vannak japánok is akik nem engednek a gravitációnak és az időnek:


MasakoMizuta 43 éves , de körülbelül a felének néz ki:

[link]


[link]


vagy a férfiak közül hyde szintén 43 éves és huszonévesnek néz ki:

[link]


A japánok hírességek messzebbre is mennek plasztika téren mint az amerikaiak és persze úgy tűnik ügyesebbek a sebészeik is.

2012. márc. 21. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mellette nem torzulnának el az arcvonásaim, akkor igen.
2012. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

semmiképp

így vagyok tökéletes 33 éves nő

és meggyőződésem hogy 30 év múlva is tökéletesen fogok kinézni

2012. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ezekről a celebekről tudni kell azt, hogy smink, frizura, megvilágítás, meg fényképretusálás. Ezekkel a módszerekkel bárkiről készül olyan fotó, hogy letagadhatja a fele életkorát. Ha szembe jönne veled smink nélkül melegítőnaciban elszörnyednél. Cherről egyébként érdemes fiatalkori képeket keresni. Akkor még nem volt ilyen jó a technika, borzalmas ronda volt. Főleg az alakja, volt vagy 20 kg, se eleje, se hátulja nem volt. Most sokkal jobban néz ki, legalábbis a fényképeken.

Én az arcomhoz nem nyúlnék, esetleg a hasamról tüntetném el a terhescsíkokat.

2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, fiatalítanám a külsőmet módjával és később.

Amúgy sztem irtó rossz példákat hoztál fel, senki nem akar így kinézni ahogy ők, Demit is beleértve, neki is totál műfeje van már. Ezt a tipikus szétplasztikázott vonásokat hívják "szél alagút" fejnek. Szerintem ők nem sikertörténetek sőt... tipikusan túlzásba vitték és sajnálatos hogy agyimplantációra még nem jelentkeztek.

2012. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

semmiképp. nem véletlen, hogy ahogyan öregszünk, változik a testünk. az a baj, hogy a fiatalok meg vannak bolondítva az eszményi külső képével, és azt látják, hogy rengeteg ember képtelen feldolgozni azt, hogy már 45 éves, és nem ugyanolyan, mint tinikorában. ez nem azt jeleni, hogy nem kell megpróbálni "fiatalosnak" maradni, de ez is olyan mű szó. ha egy korosabb ember (legyen szó akár nőről, akár férfiról) egészséges kiegyensúlyozott és derűs, meglátszik rajta. nincs is szebb, mint mikor egy idős néni szeme körül sok-sok nevetőránc van, és a szája szélén is a mosoly barázdái ülnek. az én szívemet legalábbis mindig felderíti.

ezekről a plasztikázott műemberekről csak az sugárzik, hogy örökös elégedetlenségben élnek.

azt hiszem, a kommentemből kiderül a válasz is.

L.18

2012. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a szépség határain belül igen.. de van aki függő lesz ..sőt elég sokan rákapnak. Tetszik nekik a látvány..huu még ezt is kicsit, azt is kicsit..aztán nem is veszi észre, h a sok botoxtól és felvarrástól mimikátlan lesz az arca :) Tunék, egy két példát a magyar közéletből is :)
2012. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!