Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Békéscsabán hol tudok szemöldö...

Békéscsabán hol tudok szemöldököt tetováltatni olcsón?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, de van egy véleményem: a szemöldöktetoválás mostanában már "kiment a divatból" ráadásul nem is olyan szép. Szerintem szedesd ki, és szemceruzával rajzold be

:)

2012. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek üzenném: nem láttál még normális szemöldöktetoválást, mert az most éli fénykorát.

kérdezőnek: én is csabai vagyok, de nem tudok róla, hogy ott bárki csinálna aki minőségileg is jó. én szegeden csináltattam :)


21L

2012. ápr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Szegedi úton
2012. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gyóni Géza utcán esetleg a Bellis kozmetika? Ott régen csináltak, igényes, szép munka.
2012. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hajnionline válasza:
Èn is làttam màr jól megcsinàlt tetkót, de tènyleg nem divat, nem is volt sokàig, kimondottan taszító. Ezt bàrmilyen szèpsègipari, divatipari szaki megmondja. Persze ha nulla szemöldök van, akkor talán èrthető... Szüksègből.
2012. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
véleményem szerint nem szép, meg én csak idős nőkön szoktam látni
2012. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az árat nem tudom, de egy ismerősömnek az Estilla kozmetikában csinálták és nagyon meg volt vele elégedve !

Talán a Gyóni Géza utcában van .

2012. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!