Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van egy hatalmas göcsört az...

Van egy hatalmas göcsört az orromban. Undorító. Kb mennyibe fájna mecsináltatni?

Figyelt kérdés

hasonló az enyém is..


[link]

:)


2012. ápr. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló az orrom és gyakran kellemetlenül érzem magam miatta, de mégsem csináltatnám meg. Én ellenzem a plasztikát, meg persze pénzem sincs rá. Úgy tudom, hogy 200-tól a csillagos ég. Ha rákeresel egy adott plasztikai intézetre, ott találsz árlistát is.
2012. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Eddig énis elleneztem de ma egy próbafülkében megláttam magam oldalról és teljesen elkeserdtem:(

Semmi bajom sem lenne az arcommal de az orrom...nagyon uálom.

És nem tudom it csináljak mert megműttetni nemcsak drága de félek is hogy utána sokáig véraláfutásos lesz és fájni fog arról nem is beszélve hogy ha meg nem fog etszeni nincs visszaút,elrontottam magam örökre

2012. ápr. 14. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, hasonló gondolataim vannak, rémes, hogy így elrontja az összképet egy orr! :) De esetleg elrontják, vagy... szóval nem tudom. Én az altatástól is nagyon félnék.
2012. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!